Wózki do akt, archiwizacji

W każdym miejscu pracy wózki do przechowywania i transportu dokumentów są bezsprzecznie niezbędnym elementem wyposażenia. Niestety, faktem jest, że skomplikowane przepisy prawne nakręcają produkcję dokumentów. Co więcej, ogromne firmy, które podpisują setki umów miesięcznie i wystawiają tysiące rachunków i faktur, są zobowiązane do przechowywania ich przez lata. W związku z tym archiwiści dokumentów stają się coraz bardziej powszechni. Wózki na dokumenty są doskonałym wyborem do tego celu, ponieważ pozwalają na przechowywanie dokumentów i ich transport w każdych warunkach.

Jakie wózki wybrać dla swojego biznesu?

Małe firmy potrzebują zazwyczaj pojedynczych wózków na akta; urządzenia te często wyposażone są w dwie osie, a całe urządzenie przypomina ruchomą półkę. Dostępne są również wózki na akta, które wyglądają jak bagaż, który ciągnie się za sobą. Teczka jest zazwyczaj wyposażona w dwa uchwyty, dzięki czemu można ją nosić jak walizkę. Dla większych firm (np. zajmujących się usługami księgowymi) przeznaczone są urządzenia, które mogą przenosić nawet kilkadziesiąt plików jednocześnie. Wszystkie te opcje sprawdzają się równie dobrze, dlatego łatwiej będzie ustalić, czego wymaga konkretna korporacja czy instytucja. Wszystko zależy od tego, jak dużo energii elektrycznej będą wymagały wózki na akta. Jeśli spodziewasz się często przenosić je między pokojami, preferowane są koła nieusuwalne. Oznacza to, że nie uszkodzisz podłogi swojego biura podczas transportu urządzenia. Z drugiej strony, jeśli firma nie musi często transportować plików, a pracownicy mogą sobie z tym poradzić, są one przydatne.

Jeśli potrzebujesz większego wózka na akta dla swojej firmy i możesz sobie na niego pozwolić, to podwójna lub potrójna wersja jest dla Ciebie idealna. Takie wózki są w stanie pomieścić setki papierów naraz, więc zaoszczędzą Ci czasu. Co powinieneś wziąć pod uwagę przed zakupem tych urządzeń od dowolnego sprzedawcy? Aspekty, o których należy pomyśleć, są określane przez producenta.

Parametry techniczne dobrane odpowiednio do potrzeb przedsiębiorstwa oraz cena za wózek, która będzie odpowiadać Państwa budżetowi to ważne czynniki. Są też inne. Czynniki te są najczęściej związane z tym, jak łatwo jest przenieść sprzęt bez szkody dla danych wewnątrz, a także jak duży ciężar trzeba wcisnąć, aby przetransportować go z jednego piętra biurowca (lub nawet różnych poziomów). Ten aspekt, z drugiej strony, jest określany przez rodzaj wózka, który wybierzesz.

Bez względu na wybraną opcję wózki do akt i archiwizacji dostępne w opako.com.pl zapewnią Państwu najwyższy stopień komfortu podczas codziennych czynności. Wysoka jakość produktów i atrakcyjne ceny z pewnością przemawiają na korzyść zakupów w naszym sklepie. Fachowe doradztwo i ekspresowa wysyłka sprawią, że zakupy u nas będą czystą przyjemnością. Zapraszamy!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie