Wózki do transportu stołów

Praca staje się o wiele łatwiejsza dzięki wózkom transportowym. Wózek do przewozu stółów to połączenie dwóch części. Wózka, na którym opiera się całość, oraz siłownika z podkładką, który podnosi stół. Dzięki takiej konstrukcji obiekty o długości nawet ośmiu metrów mogą być z łatwością przemieszczane przez jedną lub dwie osoby. Komu przydałby się taki wózek do przemieszczania stołów? Na początek dla firm przeprowadzkowych - to właśnie one są głównym odbiorcą naszych wózków do transportu stołów.

Gdzie wózek do transportu stołów znajdzie swoje zastosowanie?

Wózki stołowe mogą być również stosowane w kawiarniach, pokojach gościnnych i innych miejscach, gdzie często wymienia się stoły i siedzenia. W takich warunkach wózki stołowe mogą pełnić rolę godnego zaufania pomocnika. Są one również bardzo przydatne dla fachowców na budowie, którzy często muszą transportować duże przedmioty. Większość ludzi rzadko korzysta z wózków do przenoszenia stołów w swoich domach, ponieważ są one często zarezerwowane do transportu rzeczy, które są ogromne lub nawet zbyt ciężkie do przenoszenia.

Wózek do transportu stołów składa się z czterech zasadniczych elementów: kolumny, dwóch okrągłych pierścieni i platformy. Obrotowa podstawa podtrzymuje kolumnę. Stanowi ona podporę dla blatu stołu oraz zintegrowanego mechanizmu podnoszenia i opuszczania. Ponadto służy jako element nośny, łącząc ze sobą liczne platformy w jedną całość o wielu poziomach. Główny element składa się z dwóch metalowych płyt połączonych ze sobą łożyskami kulkowymi, które umożliwiają im swobodny obrót wokół własnej osi bez obracania się względem siebie (tzn. są nieruchome). Element ten wywiera nacisk na dowolne obciążenie za pośrednictwem zintegrowanej sprężyny, której jedna część jest zamontowana na obrotowym wsporniku. Ostatnim elementem jest zestaw dwóch okrągłych metalowych płyt, które posiadają wewnątrz łożyska kulkowe (które działają jak zawiasy). Obracają się one swobodnie wokół swoich osi dzięki działaniu grawitacji. Ich obrót pozwala na przesuwanie rzeczy w górę i w dół wzdłuż pionowej osi prostopadłej do własnej osi.

Każdy z dostępnych u nas produktów odznacza się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Posłużą one przez długi czas, bez obaw o uszkodzenie czy słabą jakość. Nasi klienci od lat zaopatrują się w takie rozwiązania w naszym sklepie opako.com.pl i z chęcią wracają po kolejne zakupy. Oferujemy Państwu prócz fachowej obsługi - niskie ceny, atrakcyjne promocje, ekspresową przesyłkę towarów oraz stale powiększający się asortyment, który zaskoczy swoja różnorodnością nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy już dziś do składania zamówień na opako.com.pl. Z nami sukces jest na wyciągnięcie ręki.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie