Wózki gospodarcze

Wózki gospodarcze są niezbędne na każdej budowie, w ogrodzie i gospodarstwie rolnym. Ich osobną kategorię stanowią wózki ogrodowe, niezastąpione w przewożeniu materiałów sypkich i luźnych: piach, ziemia, nawozy, siano itp. Coraz częściej zastępują one tradycyjne taczki jednokołowe, ponieważ mają podobną konstrukcję i wytrzymałość, lecz są bez porównania wygodniejsze w użytkowaniu.


W naszym sklepie znajdą Państwo solidne i nadające się do długotrwałego użytkowania wózki:

  • wykonane z solidnych materiałów

  • o przemyślanej i mocnej konstrukcji

  • ergonomiczne i łatwe do prowadzenia

  • oparte o koła z pneumatycznym ogumieniem


Do wózka ogrodowego można zabrać wszystko, co jest potrzebne do pracy w ogrodzie, sadzie, a nawet na polach - od sadzonek i nawozów po narzędzia i węże ogrodnicze. Świetnie nadadzą się także do przewożenia polan do kominka, składowanych w drewutni.


Niezależnie od ich nazwy wózki ogrodowe mogą z powodzeniem pomagać w pracach budowlanych. Można na nie załadować materiały budowlane o różnych gabarytach i łącznej wadze nie przekraczającej maksymalnej ładowności pojazdu, która wynosi 150 – 200 kg.


Wszystkie wózki gospodarcze, które posiadamy w naszym sklepie, zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkownika, dlatego spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Można to sprawdzić weryfikując nadane im certyfikaty jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dlatego mamy pewność, że nasza oferta w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie