Wypełniacze do paczek EPS w kształcie 'S'

Styropianowe kształtki w formie litery „S” są kolejnym doskonałym wypełniaczem do opakowań, który znajduje się w naszym asortymencie. Stanowią dobrą alternatywę dla chipsów do wypełniania, a ich właściwości fizyczne w równym stopniu pozwalają chronić transportowane obiekty.


Sypkie materiały do wypełniania kartonów wysyłkowych są niezbędne do zyskania pełnego bezpieczeństwa przesyłek, zwłaszcza zawierających towary wrażliwe – kruche, podatne na zarysowanie lub o dużej wartości.

W praktyce zabezpiecza się nim także ciężkie przedmioty, maszyny i urządzenia, przy których szczególnie ważne jest unieruchomienie ładunku wewnątrz opakowania.


Kształtki do paczek „S – zastosowanie:

  • szczelne wypełnianie opakowań kartonowych na czas transportu i składowania

  • pełna ochrona ładunków przed uszkodzeniami mechanicznymi

  • stabilizacja przesyłanych przedmiotów

  • izolacja termiczna


Wypełniacze styropianowe „S” wykonane są ze styropianu – spienionego polistyrenu, określanego skrótem EPS (ang. Expanded PolyStyrene). Właściwości tego materiału: wytrzymałość, elastyczność i sprężystość pozwalają kształtkom perfekcyjnie chronić zawartość opakowania.

W przeciwieństwie do wypełniaczy typu Flopak i Skropak, kształtki „S” nie zmieniają formy pod wpływem nacisku. Ich zastosowanie pozwala zachować pełny spokój o bezpieczeństwo wysyłanych produktów.


Proponowane przez nas kształtki mają estetyczny, biały kolor. Łatwo układają się wokół chronionych przedmiotów i są bardzo lekkie, dzięki czemu nie wpływają na ostateczną wagę przesyłki. Można ich używać wielokrotnie i poddawać dalszemu przetwarzaniu. 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie