Ochronne pokrowce na ubrania

W domu, podczas przeprowadzki czy w podróży ulubiona odzież zasługuje na dobre zabezpieczenie przed działalnością szkodliwych dla niej czynników. Tutaj idealnym rozwiązaniem będą pokrowce na ubrania. Ich właściwości doceniane są od wielu lat na całym świecie. Przede wszystkim prócz zabezpieczania ubrań pomogą one w utrzymaniu ładu w garderobie, a podczas przeprowadzek pozwolą uniknąć zniszczeń powstałych w skutek zalania czy zabrudzenia. Także w domu ubrania spakowane w pokrowce dłuzej zachowują swój pierwotny wygląd. Pokrowce chronią także przed molami występującymi w odzieży, a szczelnie zapakowane zapobiegają kurzeniu się.

Głównymi cechami pokrowców na ubrania są:

estetyka - ubrania zapakowane w pokrowce nienagannie prezentują się w szafach i garderobach
łatwość użytkowania - wystarczy nałożyć pokrowiec na wieszak, na którym wisi odzież i gotowe
niska cena - stanowią korzystną alternatywę dla innych rozwiązań zabezpieczających ubrania przed zniszczeniem
oszczędność miejsca - zabierają o wiele mniej miejsca niż wszelkiego rodzaju kartonowe czy plastikowe pojemniki
transparentność - pozwalająca na szybką identyfikację zawartości pokrowca

Pokrowce na ubrania polecamy także wszystkim firmom produkcyjnym i usługowym zajmującym się odzieżą. Pralnie chemiczne od lat, z powodzeniem wykorzystują pokrowce podczas wydawania czystych już ubrań klientom. Na pokrowce tego typu można natknąć się także podczas pokazów mody, gdzie wśród zamieszania na backstageu ważne jest zabezpieczenie przed pyłem pochodzącym z kosmetyków czy lakierów do włosów. Tak samo podczas jakiegokolwiek transportu odzieży - pokrowce stanowią zapewnienie bezpieczeństwa na każdym jego etapie. Warto więc zainwestować w odpowiednią ochronę by uniknąć przykrych konsekwencji jakimi jest zniszczenie czy też uszkodzenie. Folia wykorzystana do produkcji pokrowców jest wysoce odporna na rozciąganie, pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Jest takze antystatyczna i wodoodporna przez co gwarantuje nam najwyższy stopień ochrony.

Oferowane w naszym sklepie internetowym pokrowce (potocznie zwane workami na ubrania) to produkty sprawdzonych producentów odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wszystkie oczekiwania naszych klientów i zapewnią same korzyści. Dostępne w różnych rozmiarach i grubościach dla lepszego dopasowania. Zapraszamy.
Pokrowce foliowe na ubrania
Pokrowce foliowe na ubrania9,00Pokrowce foliowe na ubraniaPokrowce foliowe na ubrania

Wspaniałe zabepieczenie przed wilgocią i kurzem.

Szybki podgląd
Bestseller
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj