Pudełka na buty

Zapewne nie będzie przesadą stwierdzenie, że pudełka kartonowe to jedno z najbardziej wszechstronnych rodzai opakowań. Być może nawet są one najbardziej uniwersalne, ponieważ można w nich zapakować bardzo wiele przedmiotów o różnych rozmiarach. Oferujemy zatem w naszym sklepie liczne kategorie pudełek kartonowych, dzielimy je ze względu na rozmiar, zastosowanie, sposób składania czy też rodzaj tektury, z jakiej są wykonane. Jednym z typów opakowań, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są pudełka na buty.

W jakich przykładowych sytuacjach mogą przydać się pudełka na buty?

 • przy sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej tego typu produktu - nikt nie wyobraża sobie kupienia butów bez zapakowania ich w pudełko,
 • do przechowywania butów w domu i ochrony ich przed wilgocią czy kurzem,
 • do przewozu butów na przykład na imprezę lub wakacje, tak aby nie pogięły się, nie ubrudziły i nie zniszczyły. Może to być bardzo przydatne rozwiązanie w przypadku ważnego wyjścia, podczas którego każdy szczegół jest niezwykle ważny.

Pakowanie rzeczy w pudełka ma wiele zalet, pierwszą z nich jest prostota - wystarczy włożyć daną rzecz do środka i zamknąć pudełko, ewentualnie odpowiednio je zabezpieczyć, jeśli planujemy na przykład sprzedaż wysyłkową. Drugą ważną kwestią jest surowiec, z jakiego są one wykonane - czyli tektura - który charakteryzuje duża wytrzymałość. Tektura może także zostać poddana recyklingowi, co jest bardzo istotne w czasach, w których dbanie o środowisko stało się bardzo powszechną rzeczą. To jednak nie tylko wybór ekologiczny, ale także ekonomiczny - pudełka kartonowe mają przystępne ceny, a w naszym sklepie przy zakupie ich większej ilości oferujemy rabaty. Cena jest bardzo istotna nie tylko dla osób prywatnych, ale także, a może przede wszystkim dla firm, które zajmują się sprzedażą stacjonarną lub wysyłkową. Im tańsze jest opakowanie, tym lepszą cenę mogą oni zaproponować swoim klientom. Konkurencyjna cena w czasach, w których na rynku istnieje ogromna ilość ofert, jest bardzo ważna.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo nie tylko pudełka na buty, ale także wiele innych rodzai opakowań, akcesoriów do pakowania (na przykład taśm, wypełniaczy do paczek), kopert, artykułów ochronnych i wielu innych. Warto szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą - być może okaże się, że mogą Państwo u nas znaleźć wiele potrzebnych rzeczy i zaoszczędzić czas i pieniądze zamawiając wszystko razem. Zapraszamy do zakupów i do kontaktu z nami w razie pytań i wątpliwości - bardzo chętnie na wszystkie odpowiemy!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Rodzaj tektury
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj