Taśmy pakowe do biura

Prace biurowe wymagają nierzadko zaklejania teczek, kopert, opakowań, paczek i wykonywania innych prostych łączeń. Wszystkie te czynności byłyby niemożliwe do realizowania, gdyby nie zwykła, przezroczysta taśma biurowa. Wąska szpulka mocnej i transparentnej taśmy jest wyposażeniem każdego biura i domu. Jej stosowanie jest bardzo powszechne ze względu na szeroki wachlarz możliwości wykorzystania.


Charakterystyka taśm biurowych:


Taśmy biurowe jednostronne są wykonane z polipropylenu (PP) oraz warstwy kleju akrylowego. Cechuje je krystaliczna, przezroczysta i bezwonna struktura. Wąski pasek o szerokości od 12 do 24 mm jest nawinięty na małą, poręczną szpulkę. Taśmy biurowe są bardzo wygodne w użytkowaniu. Wytrzymały nośnik oraz dobra przylepność sprawiają, że produkt ten jest stałym wyposażeniem biur i domów. Dodatkowym udogodnieniem są dostępne w naszej ofercie lekkie odrywacze do taśmy, pozwalające na jej łatwe pobieranie i odrywanie.


Właściwości taśm biurowych:

 • transparentność

 • dobra przyczepność

 • odporność na rozciąganie

 • poręczność

 • szeroki wachlarz zastosowań.

 

Taśmy biurowe doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Przyspieszają wiele prac, ponieważ łatwa i wygodna w zastosowaniu, wąska rolka sprawdza się lepiej niż klasyczny klej biurowy. W przeciwieństwie do niego, taśma biurowa zapewnia lepszą estetykę i nie naraża użytkownika ani przedmiotu na zabrudzenia.

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Szerokość taśmy
  Typ taśmy
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj