Taśmy pakowe do biura

Prace biurowe wymagają nierzadko zaklejania teczek, kopert, opakowań, paczek i wykonywania innych prostych łączeń. Wszystkie te czynności byłyby niemożliwe do realizowania, gdyby nie zwykła, przezroczysta taśma biurowa. Wąska szpulka mocnej i transparentnej taśmy jest wyposażeniem każdego biura i domu. Jej stosowanie jest bardzo powszechne ze względu na szeroki wachlarz możliwości wykorzystania.


Charakterystyka taśm biurowych:


Taśmy biurowe jednostronne są wykonane z polipropylenu (PP) oraz warstwy kleju akrylowego. Cechuje je krystaliczna, przezroczysta i bezwonna struktura. Wąski pasek o szerokości od 12 do 24 mm jest nawinięty na małą, poręczną szpulkę. Taśmy biurowe są bardzo wygodne w użytkowaniu. Wytrzymały nośnik oraz dobra przylepność sprawiają, że produkt ten jest stałym wyposażeniem biur i domów. Dodatkowym udogodnieniem są dostępne w naszej ofercie lekkie odrywacze do taśmy, pozwalające na jej łatwe pobieranie i odrywanie.


Właściwości taśm biurowych:

 • transparentność

 • dobra przyczepność

 • odporność na rozciąganie

 • poręczność

 • szeroki wachlarz zastosowań.

 

Taśmy biurowe doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Przyspieszają wiele prac, ponieważ łatwa i wygodna w zastosowaniu, wąska rolka sprawdza się lepiej niż klasyczny klej biurowy. W przeciwieństwie do niego, taśma biurowa zapewnia lepszą estetykę i nie naraża użytkownika ani przedmiotu na zabrudzenia.

 

Filtrowanie produktów

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Rodzaj kleju
szukaj
 • Jaka powinna być dobra taśma biurowa?
  Taśma biurowa wytwarzana jest z polipropylenu z warstwą kleju akrylowego. Jest stosunkowa mała i poręczna. Takie taśmy to niezbędna rzecz w różnego rodzaju biurach, szkołach czy domach. Jest bardzo korzystna cenowo i wydajna. Dobra taśma biurowa powinna być:
  • całkowicie transparentna,
  • jej struktura powinna być krystaliczna,
  • bezwonna,
  • po jej usunięciu nie powinno być żadnych uszkodzeń i zabrudzeń,
  • odporna na rozciąganie,
  • jej przyczepność nie powinna budzić żadnych zastrzeżeń.

  Dobrej jakości taśmy biurowe można kupić na stronie https://www.opako.com.pl/tasmy-biurowe-cat-600.
 • Czy do taśmy biurowej potrzebny jest podajnik?
  Większość z nas bardzo dobrze wie, jak wygląda praca biurowa, ponadto dobrze też zdajemy sobie sprawę, ze taka praca może być bardzo utrudniona, chociażby bez taśmy biurowej. Dlatego też przyjrzyjmy się, jak możemy usprawnić sobie pracę w biurze, jednocześnie odpowiadając na pytanie, czy taśma biurowa wymaga podajnika.

  Większość z nas na pewno skojarzy najszybszy sposób odcięcia kawałka taśmy, a więc po prostu jej rozerwanie. Jednak nie zawsze jest to skuteczne, ze względu na różne poziomy wytrzymałości taśm biurowych. Zęby również nie zawsze mogą okazać się dobrym rozwiązaniem.

  Aplikator, podajnik, dozownik, nazw jest naprawdę wiele, jednak zadanie jedno i zawsze to samo — ułatwienie aplikacji, pracy z taśmą biurową. Aplikator może okazać się naprawdę przydatny, ponadto większość aplikatorów posiada odpowiednie zabezpieczenia i usprawnienia, jak chociażby osłona ostrza, czy antypoślizgowe podłoże.

  Taśma biurowa może być używana bez aplikatora, jednak jeśli możemy coś robić sprawniej i szybciej, to dlaczego by nie skorzystać z takich rozwiązań?
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie