Taśmy pakowe Eco-Solvent

Taśmy pakowe są nieocenioną pomocą w procesie przygotowywania paczek wysyłkowych. Doskonale sprawdzają się także w pakowaniu kartonów podczas przeprowadzki i w wielu innych sytuacjach. Taśmy samoprzylepne są niezbędne zarówno w procesie pakowania ręcznego, jak i maszynowego. Ich zadaniem jest zabezpieczenie opakowania przed otwarciem, a nierzadko także uszczelnienie dna kartonu. Taśma pakowa Eko-Solvent to produkt przeznaczony do zastosowań biurowych, domowych i magazynowych.


Charakterystyka taśm pakowych Eko-Solvent:


Taśmy tego typu wykonane są z folii polipropylenowej oraz mocnego kleju solvent.


Warstwę klejącą uzyskuje się z kauczuku naturalnego. Wykazuje ona bardzo dobrą przyczepność do różnych powierzchni (zarówno tworzyw sztucznych, jak i kartonu) oraz wytrzymałość na niskie i wysokie temperatury. Kauczuk naturalny zapewnia najwyższą jakość przyczepności spośród wszystkich stosowanych w taśmach samoklejących mas. Dodatkowe atuty kleju solvent to nietoksyczność i zapewnienie estetycznego, nie brudzącego łączenia.


Nośnikiem w taśmach Eko-Solvent jest folia polipropylenowa (PP), która nadaje produktowi wiele pożądanych właściwości. Materiał ten odpowiada za wysoką rozciągliwość oraz wytrzymałość taśmy. Produkt jest dostępny w kolorze brązowym.

Właściwości taśmy Eko-Solvent:

 • odporność na wilgoć i niskie temperatury

 • bardzo wysoka jakość kleju

 • elastyczność

 • możliwość klejenia metodą ręczną i automatyczną (maszynową).


Taśmę PP z powłoką klejącą typu solvent należy stosować na czystej i suchej powierzchni.

 

Taśma Świąteczna Zielona Gwiazdy 24mm/54m
Taśma Świąteczna Zielona Gwiazdy 24mm/54m3,00Taśma Świąteczna Zielona Gwiazdy 24mm/54mTaśma Świąteczna Zielona Gwiazdy 24mm/54m
Taśma PAPIEROWA Hotmelt 48mm/50m Recyklat
Taśma PAPIEROWA Hotmelt 48mm/50m Recyklat9,00Taśma PAPIEROWA Hotmelt 48mm/50m RecyklatTaśma PAPIEROWA Hotmelt 48mm/50m Recyklat
Bestseller
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Kolor
  Rodzaj kleju
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj