Taśmy dwustronne silikonowe

Taśmy wykonane z silikonu wykorzystuje się w warunkach domowych oraz w celach przemysłowych i komercyjnych. Zastosowanie domowe polega na izolacji krawędzi umywalek, wanien i kabin prysznicowych, a przemysłowe i komercyjne służy do obórki fotograficznej, produkcji papieru, w elektronice, przetwórstwie, lotnictwie itd.

Zastosowanie:

  • izolacja krawędzi elementów wyposażenia łazienek,

  • przemysł.

Podstawową funkcją taśm silikonowych jest izolacja krawędzi przedmiotów użytku domowego tak, aby zapewnić wodoszczelność i uniemożliwić przeciekanie wody. Najczęściej stosuje się je wobec tego w łazienkach, kranach, basenach i prysznicach, gdzie należy zapewnić możliwie najwyższy poziom izolacji. Taśmy silikonowe są bowiem całkowicie wodoodporne, a znajdujące się w nich środki grzybobójcze eliminują ryzyko wystąpienia pleśni i gnicia. Ich specyfika sprawia, że są powszechnie używane również w przemyśle jako metoda łączenia, izolacji i montażu elementów.

Zalety:

  • elastyczność,

  • wodoodporność,

  • estetyczność.

Taśmy silikonowe są bezwonne i nie pozostawiają po sobie żadnych śladów, dzięki czemu estetycznie wkomponowują się w otoczenie i nie zwracają na siebie uwagi. Ich montaż nie wymaga posiadania żadnych fachowych umiejętności i polega wyłącznie na ich przyklejeniu w odpowiednim miejscu. Najlepsze taśmy silikonowe można szybko i sprawnie nabyć w naszym sklepie, wybierając model odpowiedni do Państwa potrzeb.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj