Tuby kartonowe - długość do 2000mm

Jednym z rodzajów tub kartonowych, jakie znajdą Państwo na naszej stronie, są tuby o długości do 2000 mm. To największe tuby pod kątem długości, będą zatem doskonale przystosowane do przechowywania dużych przedmiotów. Są używane przede wszystkim przez pracownie projektowe i firmy zajmujące się poligrafią do przechowywania i sprzedaży takich wyrobów jak banery reklamowe, duże plakaty czy też tapety. Można także w nich przechować duże metraże materiałów takich jak tkaniny czy folie. Dodatkowo, tuby kartonowe o długości do 2000 mm są też często używane do transportu lub sprzedaży towarów podłużnych i delikatnych, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Są to chociażby elementy meblowe, elementy maszyn czy też rury.

Tuby o długości do 2000 mm doskonale sprawdzą się również do przechowywania i archiwizacji w domu lub w biurze, a także w archiwach, bibliotekach i magazynach - można w nich schować duży arkusz papieru. Ich wszechstronne oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania zastosowanie sprawia, że jest to produkt ekologiczny i ekonomiczny zwłaszcza, że tektura jest surowcem, który można poddać recyklingowi.

Tuby kartonowe o długości do 2000 mm posiadają liczne zalety, które czynią z nich doskonały wybór:

  • są bardzo wytrzymałe dzięki odpowiedniemu sklejeniu i grubości tektury, z jakiej są wykonane, zapewniają zatem odpowiednie zabezpieczenie produktu który jest w nich przechowywany lub transportowany,
  • nie są ciężkie, w przypadku sprzedaży wysyłkowej nie dodają więc niepotrzebnie wagi przesyłce i nie podnoszą jej kosztów, a także nie będzie utrudniać ich przenoszenia
  • mają neutralny wygląd, który można dowolnie spersonalizować umieszczając na nich nadruk lub logo firmy i stworzyć w ten sposób nie tylko porządne opakowanie, ale także narzędzie marketingowe.

W naszym sklepie znajdą Państwo także specjalistyczne tuby kartonowe, nazywane teleskopowymi, które oferują możliwość regulacji ich długości, a więc jeszcze lepszego dostosowania opakowania do jego zawartości. Wszystkie oferowane przez nas tuby o długości do 2000 mm, ale także wszystkie inne rozmiary i rodzaje opakowań cechuje wysoka jakość, ponieważ pochodzą one od sprawdzonych producentów z Polski i z zagranicy. Mamy również świadomość, jak ważnym kryterium jest cena produktów - oferujemy więc atrakcyjne rabaty w przypadku zakupu ich większej ilości. Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania w razie potrzeby oraz pomożemy w jak najlepszym wyborze.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie