Tuby kartonowe - średnica 80mm

Przy tworzeniu naszej oferty dbamy o to, żeby każdy mógł w naszym sklepie znaleźć to, czego potrzebuje w danej sytuacji. Opakowania kartonowe to bardzo popularny i chętnie wybierany produkt, który sprawdzi się chociażby w momencie przeprowadzki (do zapakowania i łatwego przewozu rzeczy), w sprzedaży wysyłkowej i stacjonarnej (do zabezpieczenia zawartości i ładnego wyeksponowania produktu), segregacji i archiwizacji dokumentów, ale nie tylko. Pudełka kartonowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie dzielimy na kilka podkategorii w zależności od ich rozmiaru, zastasowania, rodzaju składania i typu tektury, z jakiej są wykonane. Jedną z podkategorii są także tuby kartonowe - bardziej nietypowy, ale równie przydatny rodzaj opakowania. Powyższe tuby mają natomiast różne formaty, długości i średnice, a jedną z nich są tuby tekturowe o średnicy 80 mm.

Kryterium rozmiaru jest bardzo ważne przy wyborze, ponieważ to ono decyduje o tym, czy zawartość idealnie zmieści się w środku - nie będzie ona ani ściśnięta, ani nie będzie miała zbyt dużo luzu. Odpowiednie zabezpieczenie rzeczy, które przechowywane są w pudełkach jest celem każdego, dlatego też nasze tuby kartonowe o średnicy fi 80 mm są wyprodukowane z wysokiej jakości tektury, która jest odporna na czynniki zewnętrzne. Tektura to surowiec o wielu zalatach - jest biodegradowalny, co czyni z niego wybór ekologiczny, co w obecnych czasach, w których dbanie o środowisko jest rzeczą oczywistą, jest bardzo ważne. Tektura umożliwia również dowolną personalizację opakowania, ponieważ można na niej umieścić nadruk lub logo. Tuleje można wykorzystywać wielokrotnie, jest to zatem także rozwiązanie ekonomiczne.

W jakich sytuacjach przydadzą się tuby kartonowe o średnicy 80 mm?

  • do przechowywania produktów drobnych i sypkich,
  • do zabezpieczenia rzeczy delikatnych na czas ich transportu lub przeniesienia w dowolne miejsce,
  • do nawinięcia na nich arkuszy papieru, folii czy tkaniny,
  • do schowania wyrobów artystycznych takich jak plakaty, rysunki czy projekty.

Szerokie zastosowanie tub czyni z nich produkt niezwykle uniwersalny. Mają także przystępną cenę, a przy zakupie większej ilości oferowany jest rabat. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru najlepszego dla Państwa rodzaju, to zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie doradzimy i udzielimy niezbędnych informacji. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 17:00 i w soboty od 8:00 do 13:00. Informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładce ,,Kontakt".

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie