Tuby kartonowe - 4A0

Opakowania wykonane z kartony to produkt, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i który sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że każdy korzysta z tego typu rozwiązania w codziennym życiu lub pracy. Służą one przy przeprowadzkach (do pakowania i bezpiecznego przewozu rzeczy), w sprzedaży wysyłkowej (do wysyłki rozmaitych towarów, ich ochrony przed zniszczeniem podczas transportu przy jednoczesnych niskich nakładach pieniężnych), w sprzedaży stacjonarnej, jako opakowania na prezent, do segregacji czy archiwizacji dokumentów i w wielu innych momentach. Uniwersalność pudełek kartonowych sprawia, że istotne jest zapewnienie jak najszerszej i jak najbardziej zrożnicowanej oferty. Na naszej stronie znajdą Państwo opakowania różnego typu - dzielimy je ze względu na rozmiar, zastosowanie, rodzaj tektury i tak dalej. Kwestia rozmiaru jest jednym z najważniejszych kryteriów, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze, tak aby doskonale dopasować go do zawartości. Poniżej znajdą Państwo tuby kartonowe 4a0, czyli jeden z wielu oferowanych przez nas rozmiarów.

Typu tekturowe o rozmiarze 4a0 mają średnicę o długości 120 mm, wysokość o długości 1700 mm. Pomieści zatem przedmioty o powierzchni odpowiadającej formatowi 4A0 (1682 × 2378 mm). Są sprzedawane bez zatyczek plastikowych, które są dostępne w sprzedaży osobno. To bardzo praktyczne, solidne i wytrzymałe rozwiązanie. Mają przystępną cenę, która może być dodatkowo obniżona w przypadku zakupu większej ilości - im większa będzie zamówiona przez Państwa liczba, tym rabat będzie odpowiednio wyższy. Można na nich umieścić dowolny nadruk lub logo, aby je dodatkowo spersonalizować (mają najczęściej neutralny, brązowy kolor).

W jakich sytuacjach mogą przydać się tuby kartonowe o rozmiarze 4a0?

  • do pakowania plakatów, rysunków, projektów i innych prac plastycznych - są zatem chętnie wybierane przez studentów kierunków artystycznych, biura geodezyjne a także pracownie projektowe,
  • do sprzedaży produktów o takim właśnie rozmiarze,
  • do przechowywania różnych rzeczy w magazynach i archiwach.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, w którym znajdą Państwo jedynie produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów z Polski i zagranicy. To nie tylko opakowania, ale także akcesoria do zabezpieczenia przesyłek, artykuły ochronne i wiele innych. Jesteśmy pewni, że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do kontaktu z nami, gdyby pojawiły się u Państwa jakiekolwiek wątpliwości.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie