Tuby kartonowe - A4

W bogatym zestawie opakowań kartonowych dostępnych w hurtowni NEOPAK znajduja się niezmiernie praktyczne i wygodne w użytkowaniu tuby tekturowe A4.


Każda tuleja wykonana została na nowoczesnej linii produkcyjnej z użyciem bardzo mocnego kleju oraz wysokogatunkowej, ekologicznej tektury o grubości aż 2 mm. Specjalny proces spiralnego rolowania tektury sprawia, że nasze tuby A4 są wyjątkowo sztywne i bardzo wytrzymałe, co w prosty sposób przekłada się na ich wyjątkowe parametry użytkowe.


Wyspecjalizowana technologia produkcyjna umożliwia nam zaoferowanie bardzo dobrego produktu, z powodzeniem nadającego się do nawijania ciężkich oraz rozciągliwych materiałów: drutu, kabli, włókien, taśm, papierów oraz wielu innych produktów. Gilzy tekturowe są często wykorzystywane przez zakłady produkcyjne, hurtownie i sklepy.


Zróżnicowana średnica tulei kartonowych pozwala bez trudu zmieścić w nich rozmaite przedmioty – zarówno rulony papieru czy tkaniny o większej objętości, jak również butelki, ceramikę oraz inne delikatne wyroby, którym należy zapewnić szczególne bezpieczeństwo zarówno podczas transportu, jak i przechowywania. Uniwersalność rur kartonowych sprawia, że są one jednym z ulubionych opakowań projektantów, grafików i malarzy, geodetów i architektów. W tego typu kartonach archiwizowane są prace artystyczne i dokumenty na wielu uczelniach, w urzędach i biurach projektowych.


Nasze tuby kartonowe cieszą się uznaniem klientów także dlatego, że jako producent opakowań NEOPAK umożliwia przygotowanie indywidualnych wyrobów, dostosowanych rozmiarami do potrzeb klienta i ozdobionych oryginalnym zadrukiem.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie