Tuby kartonowe w kształcie pudełka

Kolejną z kategorii oferowanych przez nas produktów w kategorii opakowań wykonywanych z tektury są pudełka tubowe. Są to nieduże, poręczne pudełka w kształcie okrągłych tub z wygodnym zamknięciem wielokrotnego użytku. Mocne i trwałe, zatykane tekturowym denkiem mogą być często wykorzystywane lub składowane przez długi okres. Ich dużym autem jest fakt, że są wykonane z ekologicznego, biodegradowalnego surowca. W czasach, w których dbanie o środowisko jest dla wielu osób bardzo istotne, a niektóre nie wyobrażają sobie bez niego życia, jest to bardzo istotna kwestia. Zmieniają się także rządowe wymogi, wzrasta świadomość potrzeby zmiany w tej dziedzinie. To jednak tylko jedne z niewielu zalet takiego opakowania. Doskonale chroni ono przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz, wilgoć, czy nawet zagniecenia. Jest to produkt bardzo uniwersalny, który sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Ma przystępną cenę, co łącznie z faktem, że można użyć go wielokrotnie czyni z niego nie tylko wybór ekologiczny, ale także i ekonomiczny.

Kryterium ceny jest szczególnie ważne nie tylko dla osób prywatnych, ale także, lub przede wszystkim, dla osób prowadzących firmy. Tego typu rozwiązanie pozwala uniknąć zbędnych wydatków. Dodatkowo tuby kartonowe prezentują się bardzo ładnie i estetycznie, co robi dobre wrażenie na klientach a także czyni z nich dobry wybór do używania w domach i mieszkaniach. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co umożliwia łatwe dostosowanie ich do potrzeb danej osoby oraz do danej okazji.

W jakich sytuacjach mogą przydać się pudełka tubowe?

  • jako estetyczne, piękne w swojej prostocie opakowanie na prezent - na przykład na figurkę, lub inny upominek na różne okazje - urodziny, rocznicę czy wesele,
  • jako organizer do przechowywania sypkich przedmiotów, np. guzików, pinezek czy innych drobiazgów,
  • do sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej.

Każde z oferowanych przez nas pudełek tubowych, a także innych opakowań, akcesoriów do pakowania i zabezpieczania przesyłek, artykułów ochronnych i wielu, wielu innych przedmiotów cechuje wysoka jakość i trwałość. Pochodzą one tylko i wyłącznie od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, co sprawia, że wiemy wszystko o branży opakowań, chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu i do zakupów, wierzymy, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka i czego potrzebuje!

Pudełka tubowe

 
W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest to, w czym zapakujemy dany prezent, towar lub inną rzecz, którą zamierzamy przekazać innej osobie. Coraz więcej osób zwraca uwagę na nie tylko praktyczne aspekty opakowania, ale także na to, że dane opakowanie jest estetyczne, czy spełnia współczesne standardy i jest przyjazne dla środowiska. Wszystko to dodatkowo podbijane jest przez aspekt cenowy. Każdy chciałby kupować produkty o jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. To powoduje, że w świecie konkurencji rynkowej trzeba stawać na wysokości zadania. To samo dotyczy branży produkującej opakowania. Nasza propozycja to znakomite, praktyczne, eleganckie, ekonomiczne, a zarazem ekologiczne pudełka tubowe. Sprawdzą się one w niejednej sytuacji i z całą pewnością – z racji multum korzyści, które dają – będą stanowić w oczach klienta satysfakcjonujący zakup.
 

Do czego służą pudełka tubowe?

 
Pudełka tubowe mają bardzo wiele zastosowań. Zacznijmy jednak od tego, które wydaje się najbardziej praktyczne. To zastosowanie dotyczyć będzie przede wszystkim przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność sprzedażową. Mniej istotne jest tutaj, czy w większej mierze skupiamy się na sprzedaży stacjonarnej czy też na wysyłkowej do klienta, albo próbujemy zbalansować te rodzaje sprzedaży. Jest tak dlatego, że pudełko tubowe sprawdzi się znakomicie przy obu tych metodach prowadzenia biznesu. Aby to unaocznić przyjrzymy się dwóm przykładom.
 
Łatwo można sobie wyobrazić, że do naszego sklepu stacjonarnego przychodzi klient, który jest zainteresowany zakupem eleganckiego produktu. Może to być np. zegarek, biżuteria, różnego rodzaju ozdoby na ciało, ubrania czy do wyposażenia domu. Klient może być też skłonny zakupić chociażby zestaw piór wiecznych albo jakieś drogie kosmetyki. Niezależnie od wyboru klienta taki rodzaj towaru wymaga adekwatnego opakowania. Jeśli więc posiadamy na stanie pudełko tubowe to możemy od razu wyjść z taką propozycją. Klient będzie podwójnie zadowolony. Nie dość, że przy okazji nabędzie odpowiednie opakowanie, to jeszcze będzie je mógł potem wykorzystać jako opakowanie prezentu dla kogoś. A co, jeśli klient zamówi towar przez internet? Na naszej stronie www zawsze możemy zaoferować zakup dodatkowego, odpowiedniego opakowania. Jeśli będzie to pudełko tubowe, to również klient otrzyma korzyści. Kiedy już dotrze do niego paczka z zakupem, to kiedy ją otworzy jego oczom ukaże się piękne pudełko tubowe z wspaniałą zawartością w środku.
 

Pudełko tubowe jako opakowanie prezentowe

 
Pudełko tubowe to również świetne rozwiązanie na nasz domowy, prywatny użytek. Możemy w nie zapakować prezent dla naszego solenizanta, jubilata czy chociażby nowożeńców. Z takim pudełkiem tubowym możemy pokazać się na różnego rodzaju imprezach. Mogą to być zarówno przyjęcia w gronie rodziny i bliskich, jak i przyjęcia organizowane z większa pompą. Mowa tu chociażby o ślubach, chrzcinach czy wielkich balach firmowych. Pudełko tubowe jest wykonane w sposób bardzo elegancki, a jego wygląd będzie odpowiadał pięknemu prezentowi, z czego na pewno ucieszy się osoba obdarowana.
 

Pudełka tubowe na różne towary

 
Pamiętajmy, że nasze pudełka tubowe dostępne w naszym sklepie mają rożne kształty, rozmiary i gabaryty. Nasza oferta obejmuje pudełka bardziej podłużne, ale też niskie i okrągłe. W takie niskie pudełko tubowe możemy z powodzeniem zapakować kremy, pomady czy też inne przedmioty, które będą do tego kształtu pasowały. Z tym wiąże się coś jeszcze. Otóż to udowadnia, że jeżeli nie będziemy chcieli używać pudełek tubowych jako opakowań prezentowych czy wysyłkowych to zawsze możemy przeznaczyć je jako pojemniki na różnego rodzaju domowe szpargały. Mogą to być gadżety, pamiątki, spinki do włosów, flamastry, ale nie tylko. W pudełku przechowamy także takie rzeczy jak gwoździe, małe narzędzia, śrubki czy innego rodzaju towary przemysłowe. Pudełko tubowe posłuży także w biurze, jako pojemnik na spinacze, pinezki, kartki czy innego rodzaju artykuły gabinetowe.
 

Czy to produkt ekologiczny oraz ekonomiczny?

 
Jak najbardziej – nasze pudełka łączą w sobie obie te cechy. Dlaczego pudełka tubowe są ekonomiczne? Po pierwsze jest to produkt wielokrotnego użytku. Jest wytrzymały i nie psuje się tak łatwo, możemy więc wielokrotnie korzystać z niego w jednym lub z wielu przeznaczeń, o których już sobie zdążyliśmy co nieco powiedzieć. Po drugie: świadczy o tym cena produktu. Jeżeli ktoś prowadzi firmę i chce kupić większą ilość pudełek to nie musi przeznaczać na to dużych nakładów finansowych. To dobre rozwiązanie także dla klientów indywidualnych. Kiedy u kogoś pojawi się taka potrzeba, to może kupić nawet i jedno pudełko, a nie będzie to zbytnim obciążeniem dla portfela.
 
Ekologiczność produktu wynika zaś z faktu, że nasze pudełka tubowe są wykonane z surowca, który jest w pełni biodegradowalny. To oznacza, że korzystając z pudełek działamy w 100% przyjaźnie dla środowiska. Kiedy pudełko się zepsuje albo po prostu nie będziemy chcieli już z niego korzystać to możemy bez żadnych obaw oddać je do recyklingu.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie