Kółka samoprzylepne dwustronne

Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najliczniejszych rozwiązań, które mogą ułatwić codzienne życie i pracy. Wychodzimy z założenia, że nie ma sensu utrudniać sobie życia, skoro w każdej sytuacji można znaleźć szybki i prosty sposób na poradzenie sobie z nią. Produktem, który świetnie odpowie na takie właśnie potrzeby są kółka dwustronne samoprzylepne czyli bardzo praktyczna rzecz, która przyda się w wielu sytuacjach. Pozwoli z pewnością uniknąć nie tylko straty czasu, ale i nerwów i doskonale sprawdzi się w wielu momentach.

Kółka samoprzylepne dwustronne to jak sama nazwa wskazuje warstwa przylepna o okrągłym kształcie, którą można przyczepić do czegoś z dwóch stron, a więc połączyć ze sobą dwa elementy. Tego typu rozwiązanie jest bardziej precyzyjne niż klasyczna taśma, ponieważ można zastosować je punktowo i na mniejszej powierzchni. Są bardzo przylepne i trwałe oraz wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Zajmują niewiele czasu i są niezwykle wygodne w użyciu. Zostawiają także znacznie mniej śladów na danym przedmiocie, co także czyni z nich doskonąłą alternatywę do taśm czy klejów. Jest to także produkt o bardzo atrakcyjnej cenie, a oszczędność jest dodatkowo zagwarantowana przez to, że można użyć ich tylko dokładnie tyle, ile trzeba (nie tracimy przy naklejaniu zbędnych powierzchni tak jak na przykład zdarza się to przy taśmach).

W jakich sytuacjach kółka dwustronne samoprzylepne sprawdzą się najlepiej?

 • do montażu różnych elementów w warunkach domowych i mieszkalnych, a także w zakładach produkcyjnych i firmach (na przykład w gastronomii),
 • do przylepiania czegoś lub tworzenia prac plastycznych i technicznych w szkołach i na uczelniach,
 • do tworzenia sztuki decoupage,
 • w przemyśle odzieżowym, są także bardzo chętnie stosowane przez krawcowe,
 • do przyklejania plakatów, ulotek i w wielu innych sytuacjach.

Kółka samoprzylepne są w naszym sklepie dostępne w wielu opcjach. Warto dobrze przemyśleć jaka z nich najlepiej sprawdzi się u Państwa, a także dobrać odpowiedni rozmiar. Oferujemy także bardzo wiele innych rodzajów rozwiązań ,,do przylepiania" i klasycznych taśm takich jak taśmy remontowe, taśmy montażowe czy pakowe. Wszystkie z nich mają wysoką jakość i pochodzą od sprawdzonych producentów. Staramy się sprostać wymaganiom każdego z naszych klientów, z chęcią więc doradzimy Państwu przy wyborze, w tym celu zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Szczegóły odnośnie godzin pracy i dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Kolor
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj