Koperty papierowe - E4

Koperty E4 to rozmiar mieszczący klasyczny arkusz A4 bez jego składania lub zaginania. Koperty te w klasyfikacji formatowej zajmują drugie miejsce pod względem wielkości i są opakowaniem pośrednim pomiędzy kopertami C3 i C4.


Charakterystyka kopert E4:


Koperta E4 ma wymiary 280 x 400 mm. Jest duża i swobodnie mieści format A4, nie narażając go na zagięcie. Wykonana jest z papieru o wysokiej gramaturze, co wpływa na mocną i wytrzymałą konstrukcję. Zakładka zamykająca znajduje się na krótszym boku opakowania. System klejenia nie brudzi koperty i jest łatwy w użytkowaniu. Biała, klasyczna powierzchnia koperty umożliwia zadrukowywanie, dzięki czemu możliwa jest personalizacja koperty za pomocą wydrukowanego na awersie logo firmy. Koperty E4 można też opatrzyć nadrukiem z danymi adresowymi nadawcy, który usprawni przygotowanie wysyłki. Jest to szczególnie przydatne w biurach, w których każdego dnia wysyłana jest obszerna korespondencja.


Zastosowanie:


Koperta E4, podobnie jak inne większe opakowania, ma szereg zastosowań. Jej praktyczny rozmiar i kształt doskonale nadaje się do przechowywania i segregowana ważnych dokumentów, których składanie nie jest wskazane, np. umowy, zaświadczenia, podania, dyplomy. Koperta ta jest wykorzystywana także do przesyłania większych plików dokumentów lub przedmiotów takich jak kalendarze, katalogi, czasopisma, zdjęcia, materiały reklamowe. Koperta E4 znajduje zastosowanie w biurach, kancelariach, urzędach, gospodarstwach domowych, sklepach wysyłkowych i wielu innych miejscach. 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie