Koperty papierowe RTG

Dostępne w naszym asortymencie koperty dzielimy na różne podkategorie pod kątem ich rozmiaru, materiału z jakiego są wykonane, koloru, a także dodatkowych właściwości, które mogą wpłynąć na odpowiednie zabezpieczenie przesyłki czy też na sposób ich użytkowania. Koperty to bardzo popularny produkt, który jest używany przez wiele osób w codziennym życiu lub pracy. Ich wszechstronne zastosowanie wymaga zatem odpowiednio zróżnicowanej oferty - dlatego też w naszym sklepie znajdą Państwo tak wiele różnego rodzaju kopert. Jednym z nich są koperty papierowe RTG.

Zdjęcia RTG wymagają specjalnej procedury przechowywania. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie rentgenowskie duże czy też małe (np. RTG zęba), radiolog wykonujący badanie opakowuje gotowe zdjęcie w specjalną kopertę. Jest to istotne w celu odpowiedniego zabezpieczenia ich zawartości, ale także zapewnienia prywatności - wyniki badań nie powinny dostać się w niepożądane ręce. W laboratoriach i gabinetach lekarskich służą one także do łatwej segregacji dokumentacji medycznej - wiele z nich ma codziennie do czynienia z kilkunastoma pacjentami, a koperty papierowe RTG łatwo można opisać i nie trzeba zaglądać do środka, żeby wiedzieć do kogo należy dane zdjęcie rentgenowskie.

Charakterystyka kopert RTG:

  • Opakowanie to jest przeznaczone do ochrony kliszy, ale może jednocześnie służyć opisaniu zdjęcia w celu jego łatwiejszego odnalezienia,
  • Koperty mogą mieć nadrukowaną tabelę informacyjną, logo pracowni lub rubryki pomocne w oznakowaniu wyników.,
  • Koperty RTG są wykonane z mocnego papieru o wysokiej gramaturze, co pozytywnie wpływa na ich odporność na zniszczenie i czynniki zewnętrzne,
  • Są dostępne w różnych rozmiarach, zazwyczaj w kolorze brązowym,
  • Koperty tego typu na ogół nie mają wbudowanego zamknięcia klejącego. Dzięki temu częste wyjmowanie i wkładanie zdjęcia (typowe dla dokumentacji medycznej) nie powoduje zniszczenia koperty i pobrudzenia kliszy klejem.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, w którym znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów z Polski i z zagranicy. Charakteryzuje je także przystępna cena, a przy zakupie większej liczby produktów oferujemy atrakcyjne rabaty. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży opakowań, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Z przyjemnością odpowiemy więc na Państwa pytania, a także na indywidualne zamówienia. Wszystkie dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT w prawym górnym rogu naszej strony internetowej.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie