Tekturowe opakowania na książki

Coraz większa liczba książek sprzedawana jest przez sklepy internetowe. Czytelnicy bardzo cenią sobie możliwość zakupu kolejnych pozycji do biblioteczki bez wychodzenia z domu. Sprzedawcy również coraz częściej wybierają tę formę działalności, bez utrzymywania drogich salonów. W księgarni internetowej koszt wysyłki jest tu istotnym elementem – obu stronom zależy na jego maksymalnym obniżeniu.

 

W naszym asortymencie posiadamy specjalne owijki do książek skutecznie zabezpieczające książki, broszury i katalogi. Wykonane ze sztywnej tektury falistej uniemożliwiają podarcie, zabrudzenie, zagięcie lub zagięcie zapakowanego w nie egzemplarza. Mają różne rozmiary, można więc opakować w nie niewielką książeczkę dla dzieci oraz tom encyklopedii.

 

Owijki do książek mają wiele zalet:

  • wykonane z wysokogatunkowej i wytrzymałej tektury (gramatura 400 g/m²)
  • dopasowane do najpopularniejszych formatów poligraficznych
  • umożliwiają zapakowanie kilku egzemplarzy naraz
  • łatwe i wygodne w użyciu

Koszt owijki jest wyraźnie niższy od ceny koperty bąbelkowej lub kartonu pakowego. Tego typu opakowania zamykane są za pomocą taśmy pakowej, dzięki czemu nie ma możliwości dostania się do zawartości przesyłki bez widocznego naruszenia owijki.

 

Owijki na książki są też bardzo lekkie, co ma duże znaczenie dla kosztów wysyłki. W przypadku sklepu internetowego nadającego setki przesyłek dziennie, ten parametr ma wyjątkowo duże znaczenie. Warto też podkreślić, że opakowanie owijkowe jest w pełni zgodne ze standardami firm pocztowych i kurierskich.

Owijka Roll Box XL 350x350x100mm
Owijka Roll Box XL 350x350x100mm3,30Owijka Roll Box XL 350x350x100mmOwijka Roll Box XL 350x350x100mm
Szybki podgląd
BestsellerPremium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj