Pianka rosnąca Instapak

InstaPak to linia izolowanych woreczków z rozprężającą się pianką, które chronią Twoje produkty podczas transportu. Są one gotowe do natychmiastowego użycia i zapewniają skuteczną ochronę produktów podczas całego procesu dystrybucji. Przeznaczone są do unieruchomienia i ochrony produktów podczas przemieszczania. Dzięki temu, że są pokryte unikalną folią, dają najwyższy stopień bezpieczeństwa na cały okres transportu.

Opakowania z polistyrenu ekspandowanego są również wykorzystywane do wielu celów, gdzie wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzacyjne lub izolacja termiczna, w tym jako materiał elektroniczny do obudów dysków twardych. NASA od dawna stosuje materiały opakowaniowe EPS w sektorze kosmicznym.

Jak działa Instapak?

Podczas procesu wysyłki InstaPack szybko unieruchamia i zabezpiecza produkty - są one gotowe do natychmiastowego użycia - szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzacyjne i/lub izolacja termiczna. InstaPack to jednoetapowe połączenie zamkniętokomórkowej pianki PE i folii.

Opakowania InstaPack chronią elementy, podzespoły, ramy i inne przedmioty za pomocą trwałego rozwiązania ochronnego. Ten system ochrony produktów ma kilka zalet w porównaniu z konwencjonalnymi pudełkami drewnianymi lub falistymi. Główną korzyścią z zastosowania Instapack jest ochrona zawartości przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wstrząsy/wibracje. Możliwość wykorzystania w niemal każdym momencie życia produktu sprawia, że jest to niezbędny element zestawu narzędzi do pakowania. Plastikowa folia wokół przedmiotu, który próbujesz chronić, po prostu utrudnia jego przenoszenie; dodanie nakrętek do opakowania nie zrobi wielkiej różnicy, chyba że wsypujesz do pudełka znaczne ilości; gazety są gorsze od plastiku, tak więc trzeba szukać odpowiednich rozwiązań.

InstaPack jest rodzajem izolacji stosowanej na urządzeniach komputerowych w celu zabezpieczenia ich przed zniszczeniem. Stosowany jest również w branży IT i innych branżach elektrycznych jako system ochrony podzespołów. Jedną z zalet Instapack w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami jest to, że można je łatwo usunąć bez szkody dla zawartości: po prostu rozetnij je i wyjmij elementy, a następnie ponownie zamknij po każdym użyciu, jeśli potrzebujesz ponownie użyć Instapack. To sprawia, że jest to świetna opcja dla przedmiotów, które są używane regularnie lub wymagają dostępu do komponentów na bieżąco.

InstaPaki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym opako.com.pl. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości z ekspresową wysyłką oraz konkurencyjne ceny produktów. Zaufały nam tysiące klientów z całej Europy - poznaj nasz asortyment już dziś.

Przy dzisiejszym szeroko rozwiniętym transporcie i każdej branży, która oferuje sprzedaż produktów na odległość, równolegle pojawia się potrzeba na korzystanie z dobrych rozwiązań do pakowania.
 
Owinięcie przesyłki w kawałek gazety i zaklejenie i taśmą nie jest wystarczające, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z delikatnymi przedmiotami o dużej wartości. Do takich produktów z pewnością należy zaliczyć elektronikę lub szklane przedmioty.
 
W tej sytuacji koniecznością jest sięgnięcie po niezawodne rozwiązanie, które będzie jednocześnie ekonomiczne i wydajne a przede wszystkim skuteczne. W końcu chcemy, aby nasza paczka w całości dotarła do miejsca docelowego bez żadnych uszkodzeń.
 
Idealnym rozwiązaniem na takie potrzeby okazuje się profesjonalna pianka rosnąca instapak.
 
 

Pianka rosnąca – specyfika

 
 


Pianka rosnąca instapak to wyjątkowy produkt, który należy do kategorii materiałów przeznaczonych do opakowania przesyłki. Ten rodzaj ochrony jednocześnie pełni funkcję wypełniacza wolnych przestrzeni, stabilizatora chroniącego przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabezpiecza przesyłkę przed działaniem wysokich lub niskich temperatur i chroni przed zabrudzeniami. Wszystko to jest możliwe dzięki niestandardowej specyfice naszego produktu.
 
Pianka instapak sprzedawana jest postaci foliowego woreczka z zawartością. Istotą działania tego produktu jest możliwość natychmiastowego zastosowania go w zależności od potrzeby. Pianka posiada specjalne miejsce, które trzeba przycisnąć, aby znajdująca się wewnątrz zawartość mogła zacząć działać. Po chwili od rozpoczęcia użytkowania produktu, zauważymy, że objętość plastikowego woreczka znacząco wzrasta, co jest wynikiem rośnięcia pianki spakowanej w środku.
 

Kwestią, która sprawia, że pianka rosnąca instapak jest tak skuteczna, jest fakt, że zmienia ona swój kształt i objętość, dopasowując się do otoczenia, w którym się znajduje. Oznacza to, że możemy formować ją w dowolny sposób.
 
Przykładem może być ułożenie pianki na dnie kartonowego opakowania, postępowanie według zaleceń producenta tak, aby pianka zaczęła działać i ułożenie na niej przedmiotu, który chcemy chronić. Pianka pod ciężarem danej rzeczy będzie stopniowo rosnąć, otaczając ją z każdego brzegu i przyjmując kształt w rodzaju foremki na nasz przedmiot. Dzięki temu zapakowana rzecz będzie całkowicie osłonięta ze wszystkich stron.
 

Pianka rosnąca – zastosowanie

 

Jeżeli chodzi o zastosowanie pianki rosnącej instapak, to jest ona najchętniej wykorzystywana do delikatnych przedmiotów, które z łatwością mogą ulec uszkodzeniu już pod wpływem najmniejszych wstrząsów.
 
  • Wykorzystuje się ją zatem do szklanych przedmiotów - na przykład kubków, wazonów, talerzy, szklanek, ozdobnych figurek i wielu innych podobnych przedmiotów, które możemy kupować w rozmaitych kształtach.
  • Pianka rosnąca jest także chętnie używana do pakowania delikatnej i wrażliwej na wszelkie czynniki elektroniki. Chroni drobne przedmioty przed zniszczeniami, które mogłyby całkowicie jest zepsuć.
 

Rodzaje pianki rosnącej 
Jeżeli chodzi o rodzaje pianki rosnącej, które można znaleźć w naszej ofercie, to tutaj do wyboru mamy ten sam produkt, występujący w różnych wymiarach. W zależności od potrzeb można kupić mniejsze arkusze pianki rosnącej, mające wymiary 38 x 46 cm oraz znacznie większe takie, jak 64 x 69 cm.
 

Dlaczego warto kupić piankę rosnącą?

 
 


Powodów, dla których warto kupić piankę rosnącą jest wiele. Materiał ten jest wysoce skuteczny, co sprawia, że wiele osób chętnie z niego korzysta. Pianka rosnąca ukształtowana w dany format z powodzeniem nadaje się do ponownego wykorzystania przy pakowaniu rzeczy w tym samym kształcie.
 
 

O czym jeszcze warto wiedzieć, jeżeli chodzi o piankę rosnącą?


 
Kupując piankę rosnącą, warto wiedzieć, jakie dokładne wymiary przedmiotu chcemy ochronić. Możemy to sprawdzić, wybierając odpowiedni karton pakowy i uwzględniając to, jak mieści się w nim nasza zawartość. Dzięki temu będziemy mogli dobrać do tego odpowiedni arkusz pianki rosnącej.

 

Czy pianka rosnąca to dobry zakup?
Pianka rosnąca to świetny zakup, który gwarantuje całkowite bezpieczeństwo pakowanego przedmiotu.
 
 

Czy pianka rosnąca jest droga?


 
Jeżeli chodzi o ceny pianki rosnącej to produkt ten jest wyjątkowo tani w porównaniu do korzyści, jakie może przynieść. W piankę rosnącą pakujemy drogą i delikatną elektronikę, aby była ona całkowicie zabezpieczona. Koszt pianki o wymiarach 69 x 64 cm to jedynie 37,50 zł, który w porównaniu do przedmiotów wartych do kilku tysięcy, jest naprawdę niski.
 
 

Gdzie kupię piankę rosnącą?

 


Jeżeli zastanawiasz się, gdzie znajdziesz profesjonalne arkusze pianki rosnących instapak, dostępne w atrakcyjnej cenie, to koniecznie rozważ sprawdzenie naszej oferty. W naszym sklepie udostępniamy szeroki zakres pianek, które można dopasować pod względem zapotrzebowania na owinięcie większych lub mniejszych zawartości.
 
Jeżeli prowadzisz własną działalność i zajmujesz się sprzedażą delikatnych przedmiotów, możesz zakupić piankę rosnącą w większych pakietach, przy których oferujemy naszym klientom atrakcyjne rabaty.
 
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu i do bezpośredniego przejrzenia specyfikacji technicznej naszych produktów, które umieszczane są na stronie sklepu.
  • Co to jest pianka rosnąca instapak?
    Pianka rosnąca instapak jest to rodzaj wypełniacza do paczek, woreczki z pianką rosnącą, która świetnie zabezpiecza produkty podczas transportu. Zwiększając swoją objętość, dopasowują się do kształtu towaru szykowanego do wysyłki, co pozwala na jego unieruchomienie, a tym samym zabezpieczenie przed ewentualnymi zniszczeniami w drodze do klienta. Ma właściwości amortyzacyjne, chroni przed wstrząsami i świetnie sprawdza się jako izolacja termiczna. Stosowany jest także jako system ochrony podzespołów w różnego rodzaju branżach elektrycznych.

    Dobrej jakości piankę rosnącą instapak można kupić na stronie https://www.opako.com.pl/pianka-rosnaca-instapak-cat-1223.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie