Pianka rosnąca Instapak

InstaPak to linia izolowanych woreczków z rozprężającą się pianką, które chronią Twoje produkty podczas transportu. Są one gotowe do natychmiastowego użycia i zapewniają skuteczną ochronę produktów podczas całego procesu dystrybucji. Przeznaczone są do unieruchomienia i ochrony produktów podczas przemieszczania. Dzięki temu, że są pokryte unikalną folią, dają najwyższy stopień bezpieczeństwa na cały okres transportu.

Opakowania z polistyrenu ekspandowanego są również wykorzystywane do wielu celów, gdzie wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzacyjne lub izolacja termiczna, w tym jako materiał elektroniczny do obudów dysków twardych. NASA od dawna stosuje materiały opakowaniowe EPS w sektorze kosmicznym.

Jak działa Instapak?

Podczas procesu wysyłki InstaPack szybko unieruchamia i zabezpiecza produkty - są one gotowe do natychmiastowego użycia - szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzacyjne i/lub izolacja termiczna. InstaPack to jednoetapowe połączenie zamkniętokomórkowej pianki PE i folii.

Opakowania InstaPack chronią elementy, podzespoły, ramy i inne przedmioty za pomocą trwałego rozwiązania ochronnego. Ten system ochrony produktów ma kilka zalet w porównaniu z konwencjonalnymi pudełkami drewnianymi lub falistymi. Główną korzyścią z zastosowania Instapack jest ochrona zawartości przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wstrząsy/wibracje. Możliwość wykorzystania w niemal każdym momencie życia produktu sprawia, że jest to niezbędny element zestawu narzędzi do pakowania. Plastikowa folia wokół przedmiotu, który próbujesz chronić, po prostu utrudnia jego przenoszenie; dodanie nakrętek do opakowania nie zrobi wielkiej różnicy, chyba że wsypujesz do pudełka znaczne ilości; gazety są gorsze od plastiku, tak więc trzeba szukać odpowiednich rozwiązań.

InstaPack jest rodzajem izolacji stosowanej na urządzeniach komputerowych w celu zabezpieczenia ich przed zniszczeniem. Stosowany jest również w branży IT i innych branżach elektrycznych jako system ochrony podzespołów. Jedną z zalet Instapack w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami jest to, że można je łatwo usunąć bez szkody dla zawartości: po prostu rozetnij je i wyjmij elementy, a następnie ponownie zamknij po każdym użyciu, jeśli potrzebujesz ponownie użyć Instapack. To sprawia, że jest to świetna opcja dla przedmiotów, które są używane regularnie lub wymagają dostępu do komponentów na bieżąco.

InstaPaki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym opako.com.pl. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości z ekspresową wysyłką oraz konkurencyjne ceny produktów. Zaufały nam tysiące klientów z całej Europy - poznaj nasz asortyment już dziś.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj