Tuby kartonowe w kształcie pudełka

Kolejną z kategorii oferowanych przez nas produktów w kategorii opakowań wykonywanych z tektury są pudełka tubowe. Są to nieduże, poręczne pudełka w kształcie okrągłych tub z wygodnym zamknięciem wielokrotnego użytku. Mocne i trwałe, zatykane tekturowym denkiem mogą być często wykorzystywane lub składowane przez długi okres. Ich dużym autem jest fakt, że są wykonane z ekologicznego, biodegradowalnego surowca. W czasach, w których dbanie o środowisko jest dla wielu osób bardzo istotne, a niektóre nie wyobrażają sobie bez niego życia, jest to bardzo istotna kwestia. Zmieniają się także rządowe wymogi, wzrasta świadomość potrzeby zmiany w tej dziedzinie. To jednak tylko jedne z niewielu zalet takiego opakowania. Doskonale chroni ono przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz, wilgoć, czy nawet zagniecenia. Jest to produkt bardzo uniwersalny, który sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Ma przystępną cenę, co łącznie z faktem, że można użyć go wielokrotnie czyni z niego nie tylko wybór ekologiczny, ale także i ekonomiczny.

Kryterium ceny jest szczególnie ważne nie tylko dla osób prywatnych, ale także, lub przede wszystkim, dla osób prowadzących firmy. Tego typu rozwiązanie pozwala uniknąć zbędnych wydatków. Dodatkowo tuby kartonowe prezentują się bardzo ładnie i estetycznie, co robi dobre wrażenie na klientach a także czyni z nich dobry wybór do używania w domach i mieszkaniach. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co umożliwia łatwe dostosowanie ich do potrzeb danej osoby oraz do danej okazji.

W jakich sytuacjach mogą przydać się pudełka tubowe?

 • jako estetyczne, piękne w swojej prostocie opakowanie na prezent - na przykład na figurkę, lub inny upominek na różne okazje - urodziny, rocznicę czy wesele,
 • jako organizer do przechowywania sypkich przedmiotów, np. guzików, pinezek czy innych drobiazgów,
 • do sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej.

Każde z oferowanych przez nas pudełek tubowych, a także innych opakowań, akcesoriów do pakowania i zabezpieczania przesyłek, artykułów ochronnych i wielu, wielu innych przedmiotów cechuje wysoka jakość i trwałość. Pochodzą one tylko i wyłącznie od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, co sprawia, że wiemy wszystko o branży opakowań, chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu i do zakupów, wierzymy, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka i czego potrzebuje!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj