Pianka polietylenowa o grubości 0.8mm

Pianka polietylenowa 0,8 mm

Pianka polietylenowa o grubości 0,8 mm to najcieńsza z możliwych konstrukcja polietylenowa w postaci płatu materiału zwiniętego w rolce. W zależności od potrzeb, długość i szerokość rolki są rożne, co pozwala nabyć właściwą ilość produktu.

Pianka PE jest cieńsza od folii pęcherzykowej, dzięki czemu na jednej rolce mieści się więcej metrów pianki. Można w ten sposób oszczędzić na transporcie oraz powierzchni magazynowej.

Charakterystyka pianki PE 0,8 mm

Pianka o grubości 0,8 mm jest lekka, elastyczna i nieścieralna. Pomimo minimalnej grubości, zachowuje swoje właściwości izotermiczne i akustyczne. Może być stosowana do wyciszania pomieszczeń, jako mata podłogowa lub stropowa. Jak każdy produkt polipropylenowy, piankę PE 0,8 mm cechuje niepalność. Doskonale nadaje się do zabezpieczaniu powierzchni szczególnie narażonych na zarysowania (np. podczas remontu) bądź odgniecenia i zawilgocenia (np. podczas transportu przesyłki). Pianka chroni także przed wstrząsami, dlatego doskonale amortyzuje wszelkiego rodzaju przedmioty w trakcie przewozu. Minimalizuje ryzyko stłuczeń rzeczy szklanych i ceramicznych.

Nawoje pianki polietylenowej 0,8 mm są cieńsze niż ta sama ilość metrów bieżących pianki PE o grubszej strukturze. Sprawia to, że rolki pianki 0,8 mm oszczędzają miejsce magazynowe wśród przedmiotów przeznaczonych do opakowania i wysyłki.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie