Pianka polietylenowa o grubości 5mm

Pianka polietylenowa 5 mm

Pianka polietylenowa 5 mm jest produktem o grubości, która zapewnia wysoki poziom właściwości izolacyjnych (akustycznych i termicznych) oraz daje duże bezpieczeństwo ochranianym nią produktom.

Charakterystyka pianki PE 5 mm

Pianka polietylenowa 5 mm znajduje zastosowanie szczególnie wśród osób z branży budowlanej, ale nie tylko. Jej dostateczna grubość jest ceniona wśród właścicieli sklepów wysyłkowych z drogimi sprzętami elektronicznymi (np. zestawy audio, sprzęt AGD/RTV). Opakowanie tych drogich przedmiotów pianką 5mm zapewnia ich bezpieczeństwo transportowe – ochrona przed uszkodzeniem, zarysowaniem, wstrząsami, wilgocią.

W branży budowlanej, pianka polietylenowa 5 mm jest izolatorem cieplnym i dźwiękowym o wysokiej wydajności. Stosowana jako maty wygłuszające do podłóg i ścian sprawdza się także w pomieszczeniach, które wymagają szczególnego wytłumienia dźwięków, np. w domowych salkach kinowych czy w pomieszczeniach odsłuchowych salonów AUDIO.

Inne zastosowania pianki PE o grubości 5mm:

  • tworzenie tablic ekspozycyjnych do zaczepiania drobnych produktów np. kolczyków, biżuterii (łatwe wpinanie i wyjmowanie),

  • pod wylewki betonowe,

  • izolacja akustyczna pojazdów mechanicznych.

Pianka polietylenowa 5 mm chroni przed działaniem wody, ma atrybuty antypoślizgowe i antywstrząsowe. Doskonale wygłusza dźwięki i jest wysokojakościowym izolatorem cieplnym.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie