Pianka polietylenowa o grubości 2mm

Pianka polietylenowa 2 mm

Pianka polietylenowa o grubości 2 mm to produkt o średniej grubości, sprzedawany w zwojach o zróżnicowanej wielkości, zależnej od długości przeliczanej w metrach bieżących. Pianka PE 2 mm może być wykorzystywana zarówno w budownictwie jak i w branżach handlowej i transportowej.

Charakterystyka pianki PE 2 mm

Pianka polietylenowa składa się z wielu zamkniętych komórek, które zapewniają optymalną ochronę przed zarysowaniami powierzchni. Jest doskonałym amortyzatorem zabezpieczającym przedmioty przed wstrząsami. Produkt jest wodoodporny, niepalny, lekki, podatny na odkształcenia (łatwe opakowywanie rzeczy). Nadaje się do użytku budowlanego, ponieważ nie reaguje z wieloma substancjami chemicznymi. Ponadto, pianka jest doskonałym izolatorem ciepła i dźwięku.

Pianka polietylenowa o grubości 2mm może być zastosowana jako podkład podłogowy do konstrukcji lekkich (pod panele). Ze względu na właściwości izotermiczne, znajdzie zastosowanie jako element izolacji kanałów wentylacyjnych, rur, dachów, kotłów. Natomiast jej właściwości akustyczne sprawiają, że pianka polietylenowa o grubości 2 mm jest doskonałym izolatorem dźwięków w konstrukcjach stropów (wygłuszanie efektów stąpania i stukania).

Produkt ten jest niewrażliwy na wilgoć. Jego dodatkowym atutem jest odporność na działanie insektów i gryzoni.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie