Pianka polietylenowa o grubości 3mm

Pianka polietylenowa 3 mm

Pianka polietylenowa o grubości 3 mm jest średniej grubości materiałem stosowanym zarówno w budownictwie, transporcie jak i handlu. Działy wysyłkowe przedmiotów w sklepach internetowych chętnie korzystają z pianek polietylenowych, ponieważ podnoszą one bezpieczeństwo transportu towaru. Przedsiębiorstwa budowlane natomiast, cenią ją przede wszystkim za właściwości izotermiczne i dźwiękochłonne.

Charakterystyka pianki PE 3 mm

Rzeczy opakowane pianką PE nie zwiększają znacząco kosztów transportu, a przy tym są doskonale zabezpieczone przed:

  • uszkodzeniem mechanicznym (struktura pianki chroniąca przed zarysowaniami),

  • wilgocią,

  • wstrząsami.

Pianka polietylenowa pomimo grubości 3 mm wciąż pozostaje lekka, giętka, podatna na cięcie ręczne i maszynowe, a także świetnie dostosowuje się do pożądanego kształtu. Ma to duże znaczenie w przypadku opakowywania nią nieforemnych przedmiotów. Elastyczność i lekkość produktu zapewniają wygodę jego użytkowania.

Pianka polietylenowa 3 mm jest także często stosowanym do wygłuszania podkładem podłogowym. Wyciszenie stropu przed stukaniem i stąpaniem za pomocą tego produktu zapewni komfort mieszkania np. w dwupoziomowym wnętrzu lub w mieszkaniach blokowych. Pianka może także służyć w budownictwie jako izolator termiczny przewodów wentylacyjnych i dachów. W czasie remontu, doskonale osłania cenne, lakierowane meble i przedmioty.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie