Worki foliowe na gruz

Przygotowując ofertę dla naszych klientów naszym nadrzędnym celem jest stworzenie jej w taki sposób, żeby była różnorodna i żeby każdy, nawet najbardziej wymagający z nich znalazł w niej coś dla siebie. Dlatego też nasze liczne kategorie produktów wypełnione są ich różnymi rodzajami w zależności od rozmiaru, zastosowania i innych parametrów. Worki, które mogą Państwo zakupić na naszej stronie dzielimy na: worki na śmieci, worki strunowe, woreczki bąbelkowe, worki foliowe bez taśmy, worki foliowe z taśmą oraz worki materiałowe. Jednynm z chętnie wybieranych, specjalistycznych produktów są natomiast worki na gruz, które jak ich nazwa wskazuje służą do przechowywania, transportu i utylizacji gruzu właśnie.

Duże worki budowlane to idealne opakowania na ten właśnie surowiec. Są odpowiednio wytrzymałe, dzięki bardzo grubej folii LDPE wytworzonej w procesie recyklingu. Są idealne jako pomoc w selektywnej zbiórce odpadów i często mogą okazać się niezbędne podczas prac porządkowych na budowie. Pomagają zachować odpowiednie warunki pracy, ponieważ podczas remontu pojawiają się liczne odpady. Chętnie sięgają po nie zakłady pracy i instytucje takie, jak szkoły, urzędy, uczelnie, przychodnie. Worki na gruz są bardzo odporne na rozerwania, nakłucia, pęknięcia. Są nieprzejrzyste, nie przepuszczają światła i nie rozciągają się pod wpływem ciężaru.

Proponujemy Państwu różne rodzaje mocnych worków, na przykład takie o pojemności aż 80 litrów, w estetycznym pomarańczowym kolorze. Jedna rolka zawiera 5 sztuk tych niezwykle praktycznych opakowań. Proponuje także inne wersje kolorystyczne oraz różniące się pod kątem pojemności - na przykład czarne worki 120 litrowe sprzedawane po 10 sztuk. Worki na gruz są bardzo proste w użyciu, łatwo je otworzyć a następnie zawiązać. Są także lekkie i nie zajmują dużo miejsca w przechowywaniu. Mają niezwykle konkurencyjną, niską cenę. Jeśli nawet po zakończeniu na przykład prac remontowych zostanie Państwu kilka niewykorzystanych worków to bez problemu można użyć ich w innej sytuacji i do utylizacji innego rodzaju odpadów.

Wszyskie z oferowanych przez nas produktów charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Pochodzą one od sprawdzonych producentów z Polski i z zagranicy, a nasze bogate doświadczenie w dziedzinie opakowań pozwala nam tak skomponować ofertę, żeby znalazły się w niej wszystkie niezbędne, jak i bardziej specjalistyczne produkty. Wiemy które z nich najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji lub dla danej zawartości i chętnie podzielimy się z Państwem tą wiedzą. Aby uzyskać więcej szczegółów na ten temat prosimy o kontakt z nami.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj