Worki na opony

Podczas tworzenia oferty sprzedażowej dla naszych klientów jednym z najważniejszych kwestii, jakie bierzemy pod uwagę jest jej odpowiednia różnorodność, która pozwoli wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom znaleźć u nas to, czego akurat szukają. To właśnie z tego powodu liczne kategorie dostępnych w naszym sklepie produktów wypełnione są ich licznymi wersjami i rodzajami w zależności od rozmiaru, koloru i innych ważnych właściwości. W popularnej kategorii jaką są worki znajdą Państwo następujące ich typy: worki na śmieci, worki strunowe, woreczki bąbelkowe, worki materiałowe, worki foliowe bez taśmy, oraz worki foliowe z taśmą. W tej pierwszej kategorii jaką są worki na śmieci znajdą Państwo bardziej klasyczne wersje, jak i te nietypowe, czyli worki na opony, które jak ich sama nazwa wskazuje służą do przechowywania i transportu tego konkretnie produktu.

Worki na opony wykonane są z mocnej folii LDPE. Najczęściej mają pojemność 190 litrów a ich wymiary to 100 x 110 cm, dzięki czemu są doskonale przystosowane wygodnego zabezpieczania opon samochodowych podczas ich transportu i przechowywania w magazynie. Grubość 35 mikrometrów gwarantuje ich odpowiednią wytrzymałość. Ten parametr jest bardzo istotny, ponieważ opony mogą być składowane w różnych warunkach. Worki są lekko elastyczne, ale nie rozciągają się pod wpływem ciężaru. Doskonale ochronią opony przed wilgocią, zabrudzeniami, czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Przy wyborze odpowiednich worków warto wziąć pod uwagę właśnie warunki, w jakich będą Państwo z nich korzystać oraz przedmioty, które będą się w nich znajdować. Worki na opony to pewność, że unikniecie nieprzyjemnych niespodzianek związanych z ich rozerwaniem czy też uszkodzeniem samej zawartości. Ta kwestia jest niezwykle ważna przede wszystkim dla sprzedawców tego właśnie towaru, ale także dla osób prywatnych, które na przykład przechowują opony na zimę na czas użytkowania letniej wersji.

Wszystkie z oferowanych przez nas worków, jak i innych kategorii produktów takich jak torby, folie, pudełka kartonowe czy koperty charakteryzuje wysoka jakość wykonania i surowców, z jakich są wyprodukowane. Dbamy także o zapewnienie atrakcyjnych cen, które mogą dodatkowo być obniżone przy zakupie większej ilości (im jest większa, tym wyższy rabat). Oferujemy także wsparcie techniczne i udzielamy rad przy wyborze najlepszego w danej sytuacji produktu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami gdyby pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości.

 • Jak zapakować opony do wysyłki?

  Zasady pakowania opon dla transportu krajowego i międzynarodowego są aktualnie bardzo podobne dla większości przewoźników. Dobrze zabezpieczona opona w transporcie powinna być pakowana pojedynczo, owinięta taśmą oraz mieć etykietę adresową. Aby opony nie uległy zabrudzeniu lub zarysowaniom warto również skorzystać z popularnych materiałów opakowaniowych takich jak folia stretch. W naszym sklepie internetowym oferujemy czarną folię stretch, która doskonale nadaje się do opakowania opon. Jest wytrzymała i odporna na rozdarcia, a jednocześnie świetnie zabezpiecza przedmioty nawet podczas długiego transportu międzynarodowego. 
 • Jak zapakować opony po sezonie?

  Opony do samochodu zmieniamy wraz z nowym sezonem. Gdzie i w jaki sposób przechowywać te których aktualnie nie używamy? W OPAKO polecamy do tego celu dobrej jakości worki na opony wykonane z mocnej folii LDPE. Duża pojemność, około 190 litrów, oraz spory rozmiar, 100 cm x 110 cm, gwarantują, że opony będą skutecznie zabezpieczona zarówno podczas transportu, jak i magazynowania. Worki na opony dostępne w naszej ofercie mają grubość 35 mikrometrów. Dzięki temu masz pewność, że worek nie pęknie nawet przy maksymalnym obciążeniu. 
   
 • Jak wysłać koła kurierem?

  Koła to stosunkowo ciężki przedmiot o charakterystycznym kształcie. Jeśli chcesz je wysłać kurierem, najlepiej użyj do tego kilku pasków tektury, kartonu oraz folii bąbelkowej, która sprawdzi się przede wszystkim do przykrycia obręczy każdej felgi. Całe koło należy dodatkowo owinąć folią bąbelkową lub wykorzystać do tego folię stretch. Oba rozwiązania są tak samo skuteczne. Podczas pakowania skoncentruj się przede wszystkim na felgach, bo to właśnie te elementy są najbardziej narażone na uszkodzenia w trakcie transportu. 
   
 • Jak najtaniej wysłać koła kurierem?

  Najtańsze, a jednocześnie najwygodniejsze i najbardziej bezpieczniejsze rozwiązanie to  zapakowanie kół do dużego pudełka z kartonu w kształcie prostopadłościanu. W ten sposób przesyłka zmieni status z drugiej niestandardowej na zwykłą, tylko dużą przesyłkę standardową. To znacznie obniży cenę transportu, a także przyspieszy jej doręczenie do odbiorcy. Pudełka klapowe do wysyłki kół znajdziesz w naszej ofercie. Kupując u nas otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i najniższe ceny na rynku. Zapraszamy!
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie