Worki foliowe na gruz

Przygotowując ofertę dla naszych klientów naszym nadrzędnym celem jest stworzenie jej w taki sposób, żeby była różnorodna i żeby każdy, nawet najbardziej wymagający z nich znalazł w niej coś dla siebie. Dlatego też nasze liczne kategorie produktów wypełnione są ich różnymi rodzajami w zależności od rozmiaru, zastosowania i innych parametrów. Worki, które mogą Państwo zakupić na naszej stronie dzielimy na: worki na śmieci, worki strunowe, woreczki bąbelkowe, worki foliowe bez taśmy, worki foliowe z taśmą oraz worki materiałowe. Jednynm z chętnie wybieranych, specjalistycznych produktów są natomiast worki na gruz, które jak ich nazwa wskazuje służą do przechowywania, transportu i utylizacji gruzu właśnie.

Duże worki budowlane to idealne opakowania na ten właśnie surowiec. Są odpowiednio wytrzymałe, dzięki bardzo grubej folii LDPE wytworzonej w procesie recyklingu. Są idealne jako pomoc w selektywnej zbiórce odpadów i często mogą okazać się niezbędne podczas prac porządkowych na budowie. Pomagają zachować odpowiednie warunki pracy, ponieważ podczas remontu pojawiają się liczne odpady. Chętnie sięgają po nie zakłady pracy i instytucje takie, jak szkoły, urzędy, uczelnie, przychodnie. Worki na gruz są bardzo odporne na rozerwania, nakłucia, pęknięcia. Są nieprzejrzyste, nie przepuszczają światła i nie rozciągają się pod wpływem ciężaru.

Proponujemy Państwu różne rodzaje mocnych worków, na przykład takie o pojemności aż 80 litrów, w estetycznym pomarańczowym kolorze. Jedna rolka zawiera 5 sztuk tych niezwykle praktycznych opakowań. Proponuje także inne wersje kolorystyczne oraz różniące się pod kątem pojemności - na przykład czarne worki 120 litrowe sprzedawane po 10 sztuk. Worki na gruz są bardzo proste w użyciu, łatwo je otworzyć a następnie zawiązać. Są także lekkie i nie zajmują dużo miejsca w przechowywaniu. Mają niezwykle konkurencyjną, niską cenę. Jeśli nawet po zakończeniu na przykład prac remontowych zostanie Państwu kilka niewykorzystanych worków to bez problemu można użyć ich w innej sytuacji i do utylizacji innego rodzaju odpadów.

Wszyskie z oferowanych przez nas produktów charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Pochodzą one od sprawdzonych producentów z Polski i z zagranicy, a nasze bogate doświadczenie w dziedzinie opakowań pozwala nam tak skomponować ofertę, żeby znalazły się w niej wszystkie niezbędne, jak i bardziej specjalistyczne produkty. Wiemy które z nich najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji lub dla danej zawartości i chętnie podzielimy się z Państwem tą wiedzą. Aby uzyskać więcej szczegółów na ten temat prosimy o kontakt z nami.

Jakie zalety posiadają worki foliowe na gruz?

 

Dzisiaj niemal każde gospodarstwo domowe korzysta z worków na śmieci. Czasy, gdy z wiaderkiem w ręku wychodziło się wyrzucić odpady, minęły już bezpowrotnie, przynajmniej w miastach sytuacja zmieniła diametralnie po rozpowszechnieniu się foliowych worków. Teraz producenci prześcigają się kolorami i rodzajami użytych komponentów oraz - rzecz jasna - wytrzymałością. Do codziennych zastosowań wystarczą te wykonane z 40 mikronowej folii LDPE, a schody zaczynają się, dopiero gdy worków musimy użyć do "wyjątkowych" śmieci. Każdy z nas spotkał się pewnie niejednokrotnie z większym lub mniejszym remontem w swoim domu i wie doskonale, że ten proces kumuluje niebotyczne wręcz ilości odpadów budowlanych. Tak zwany gruz należy przecież w czymś wynieść z naszej posesji. Najłatwiej byłoby to zrobić wynosząc do pojemnika zbiorczego mniejsze odłamki o niedużej kubaturze. Niestety nie oszczędza nam to tak cennego czasu. Najchętniej pozbylibyśmy się wszystkiego na raz, ale wtedy nie znajdziemy łatwego sposobu, by tonę brudów wyekspediować z mieszkania. Z rozwiązaniem tego problemu przychodzą worki na gruz - wykonane z grubych materiałów o pojemności nawet do 300 litrów. Jest to doskonały półśrodek pomiędzy ogromnymi workami BigBag oraz mozolnym lataniem z wiaderkiem do kontenera na parterze.

 

 

Czym charakteryzują się worki foliowe na gruz?

 

Odrębną kategorię worków LDPE są te, predysponowane do ciężkich odpadów budowlanych. Tu nie ma miejsca na cieniutkie wykończenie z tasiemką zaciskającą. To siermiężne worki umiejące wytrzymać nawet 100 kilogramów odpadów, więc muszą być wykonane z folii o gramaturze minimum 80 g/m2. Zapomnijcie także o małych pojemnościach, przecież gruzu nie będziemy nosić w pojemniku 35 l. Gruzówki zaczynają się od 120 l., muszą zwyczajnie pomieścić większe ilości odpadów niż tradycyjne worki na odpady komunalne. Oprócz oczywistej wręcz wytrzymałości, worki charakteryzują się przede wszystkim ciemnym ubarwieniem uniemożliwiającym wścibskim oczom sąsiadów zajrzenia do wewnątrz :) Obligatoryjnie wersje "mleczne" pół prześwitujące również są dostępne i sprawdzają się nie gorzej niż ciemne odmiany. A czy worki na gruz muszą wyłącznie przenosić ten typ ładunku? No oczywiście, że nie. Wytrzymałe worki to także idealne sposób na konfekcjonowanie starych zawartości szaf - ubrania, zabawki, książki - to wszystko zabezpieczymy tym produktem i bez obawy będziemy mogli przechowywać na pawlaczach, strychach i w piwnicach, bez obawy o zniszczenie.

 

 

Nie jesteś pewien, które worki wybrać lub ile ich potrzebujesz?

 

Jeśli nie do końca wiesz, jakich konkretnie worków potrzebujesz oraz nie masz pewności co do potrzebnej ich ilości, to przede wszystkim przekalkuluj, ile mniej więcej śmieci potrzebujesz wyrzucić. Zrób wcześniejszy rekonesans i zaplanuj działania. W przypadku gdy przed tobą jest remont, najlepiej poproś fachowców, którzy będą go przeprowadzali o wskazówki odnośnie do ilości wyrobku. Na pewno pomogą oszacować przybliżone wartości, przecież nie pierwszy raz podejmują się takich działań. Natomiast po informacje w zakresie jakości folii LDPE, litrażu czy wytrzymałości zapraszamy w nasze skromne progi. Zarówno specjaliści dostępni w sklepie stacjonarnym służą swoim doświadczeniem jak i wiedzą, ale także dział obsługi klienta czeka na pytania przy telefonach, mailach i czatach dostępnych na stronie internetowej. Wspólnie doradzimy i podpowiemy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku. Podyskutujemy chętnie o mniejszych cenach przy większych zamówieniach i zaoferujemy korzystne rabaty dla stałych kontrahentów. U nas znajdziecie mocne worki budowlane na każdą kieszeń!

  • Dlaczego warto kupić worki foliowe na gruz?

    Worki na gruz to niezbędny element prac budowlanych czy remontowych. Przy tym produkcie nie warto szukać oszczędności. Warto zainwestować w dobrej jakości worki na gruz i uniknąć rozerwania się worka podczas przenoszenia ciężkiej zawartości, a co za tym idzie rozsypania się jego wnętrza.

    Worki na gruz w sklepie OPAKO wyróżniają się doskonałą wytrzymałością na obciążenia, oraz ostre krawędzie, są odporne na warunki atmosferyczne oraz bardzo korzystne cenowo.

    Worki foliowe na gruz można kupić na stronie https://www.opako.com.pl/worki-foliowe-na-gruz-cat-748.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie