Worki na śmieci o pojemności 20 litrów

Worki na śmieci 20 l są na tyle nieduże, żeby sprawdzić się w przypadku małych koszy łazienkowych i na tyle pojemne, żeby nie trzeba było ich zbyt często wymieniać.


Dwudziestolitrowe worki na śmieci stworzone zostały na potrzeby zbierania odpadów małych rozmiarów i o niewielkim ciężarze. Doskonale nadają się do użytku w pomieszczeniach sanitarnych i niewielkich biurach. Mogą być też użyte do przechowywania materiałów, drobnych przedmiotów.


Zastosowanie worków 20 l:

  • zachowanie porządku

  • łatwe segregowanie odpadów według ich rodzaju

  • prosta utylizacja niewielkich śmieci

  • segregowanie i gromadzenie drobnych rzeczy


Foliowe worki doskonale chronią przed wilgocią i zabrudzeniami, mogą być zatem używane do zabezpieczania przedmiotów przeznaczonych do przewozu. Są też niezastąpione podczas bieżących porządków, przeprowadzek lub remontów.


Worki wykonane są z folii LDPE pochodzącej z recyklingu. Ich standardowy rozmiar to 45 x 52 cm. Sprzedawane są w postaci praktycznych rolek o różnej długości. Dostępne są w wersji transparentnej (umożliwiającej szybką identyfikację zawartości) i kolorowej, nieprzejrzystej. Niektóre rodzaje posiadają zaokrąglone końce do łatwego zawiązywania worka. 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie