Worki na śmieci - wiązane

Jedną z najważniejszych celów, które przyświecają nam podczas tworzenia oferty, jest zapewnienie naszym klientom jak największego wyboru różnorodnych produktów tak, aby wszyscy znaleźli w niej to, czego szukają w danej sytuacji. Właśnie dlatego produkty, które znajdą Państwo w naszym sklepie dzielimy na wiele kategorii, a w każdej z nich znajduje się wiele rodzajów produktów w zależności od właściwości takich jak rozmiar, surowiec z którego są wykonane czy też inne właściwości. W znanej kategorii worków wyróżniamy następujące typy: worki strunowe, woreczki bąbelkowe, worki materiałowe, worki foliowe bez taśmy, worki foliowe z taśmą a także worki na śmieci. W tej ostatniej kategorii znajdziecie ich różne rodzaje biorąc pod uwagę zastosowanie a także sposób zamknięcia - proponujemy między innymi worki na śmieci wiązane.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że każdy w swoim codziennym życiu lub pracy korzystał niezliczoną ilość razy z worków na śmieci. Worki na śmieci wiązane pozwalają zachować higienę i utrzymać porządek zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w przemyśle. Zostały wykonane z folii polietylenowej typu LDPE, która jest gwarantem wysokiej jakości i wytrzymałości opakowań. Worki są odporne na rozciąganie i nie ulegają łatwemu przerwaniu. Odpowiednie wyprofilowanie kształtu worka sprawia, że przedłużenia folii ("uszy") pozwalają wygodnie zawiązać torebkę, co zapobiega wysypywaniu zawartości i ulatnianiu się zapachów.

Worki na śmieci wiązane z naszego asortymentu dostępne są w trzech wariantach: 20 l, 35 l oraz 60 l. W zależności od modelu jedna rolka zawiera od 16 do 30 sztuk. Dostępne są w kilku kolorach, dzięki czemu mogą być pomocne w prawidłowej segregacji odpadów - można zatem użyć jednego koloru do odpadów bio, a innego na przykład do wyrzucania szklanych opakowań. To produkt używany w codziennym życiu, dlatego też wygoda stosowania jest najistotniejsza - każdemu zależy przecież na tym, żeby zaoszczędzić jak najwięcej czasu na powtarzalne czynności. Skoro o oszczędności mowa, worki wiązane to także bardzo atrakcyjna cenowo propozycja, zwłaszcza przy zakupie ich większej ilości. Wszystkie z oferowanych przez nas produktów łączy także inna wspólna cecha - wysoka jakość wykonania.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, jakie znajdą Państwo na naszej stronie. Oferujemy liczne opakowania, akcesoria do zabezpieczania przesyłek, artykuły ochronne i nie tylko. Pochodzą one od sprawdzonych dostawców z Polski i z zagranicy. Z chęcią dzielimy się także naszą wiedzą i doświadczeniem w tej branży - w celu udzielenia szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie