Folia stretch czarna

Folie stretch wykonane są z wysokogatunkowego polietylenu o niskiej gęstości, dzięki czemu są wytrzymałe, a zarazem bardzo rozciągliwe. Można nimi dokładnie owijać małe opakowania i ładunki paletowe. W czasie składowania i transportu doskonale chronią produkty przed wilgocią, zabrudzeniem, uszkodzeniem i kradzieżą. Nadają się do owijania ręcznego i maszynowego. Można na nich trwale umieszczać etykiety ostrzegawcze i informacyjne.


Charakterystyka czarnej folii stretch:

 • nieprzezroczysta

 • chroni przed nasłonecznieniem

 • szczelna – zabezpiecza przed kurzem, wilgocią, przenikaniem zapachów i oddziaływaniem chemikaliów

 • elastyczna i termokurczliwa

 • klejąca

 • odporna na rozdarcia, przebicia i nacisk


Dostępne w naszym sklepie czarne folie stretch sprzedawane są w rolkach o szerokości 50 cm (z różną długością nawoju) lub w opakowaniach typu minirap (szerokość 10 – 25 cm), przeznaczonych do szybkiego owijania mniejszych przedmiotów. Grubość 23 mikrometrów zapewnia doskonałą wytrzymałość warstwy ochronnej. Ich dodatkową zaletą jest korzystna cena, pozwalająca na ograniczenie kosztów transportu.

 

 • Gdzie kupić folię stretch czarną?
  Folia stretch czarna jest dużo popularniejsza niż ta w kolorze białym. Dlatego bez żadnych trudności kupisz ją w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych oferujących materiały opakowaniowe. Jednak taka folia stretch czarna przyda Ci się nie tylko do pakowania paczek. Zanim zaczniesz się rozglądać za dobrej jakości folią stretch w kolorze czarnym, to najpierw powinieneś poznać jej zalety. Możemy do nich zaliczyć na przykład nieprzeźroczystość i ochronę przed nasłonecznieniem. Folia jest również elastyczna i termokurczliwa.
   
 • Do czego służy czarna folia stretch?
  Folia stretch w czarnym kolorze to doskonały materiał opakowaniowy, który zabezpiecza towar przed wścibskimi spojrzeniami. Jest to materiał bardzo wytrzymały i jednocześnie elastyczny, a zatem bardzo odporny na rozerwanie i przebicie. Sprawdzi się zarówno podczas przeprowadzki, jak i w transporcie i do owijania bagażu na lotnisku. W zależności od potrzeb, folia stretch to także rozsądny wybór podczas przeprowadzki. Można nią owijać zarówno meble, jak i inne drobniejsze przedmioty, które należy chronić przed zarysowaniami lub zabrudzeniem. 
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Szerokość
Rodzaj folii stretch
Waga folii stretch
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj