Folia stretch biała

Folia rozciągliwa w kolorze białym jest całkowicie nieprzezroczysta. Jej przeznaczeniem jest owijanie pojedynczych przedmiotów, opakowań kartonowych i ładunków wielkogabarytowych.


Folie stretch w kolorze białym pozwalają na bardzo estetyczne opakowanie mniejszych przesyłek i opakowań paletowych. Znajduje zastosowanie we wszystkich branżach przemysłowych, gdzie towar musi pokonać niekiedy bardzo długą drogę z hali produkcyjnej do odbiorcy końcowego. Zabezpieczona nią przesyłka może być dostarczana drogą lądową, lotniczą i morską. Umieszczone na folii stretch etykiety ostrzegawcze będą mocno przylegały.


Charakterystyka białej folii stretch:

 • całkowicie kryjąca

 • elastyczna

 • termokurczliwa

 • pokryta od wewnątrz warstwą kleju

 • gruba (23 mikrometry) i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne

 • odporna na wilgoć, zapylenie i przenikanie zapachów

 • wytrzymała (wykonana z folii polietylenowej)


Nieprzezroczysta folia pozwala nie tylko zabezpieczyć przedmiot przed uszkodzeniami. Starannie ochroni go także przed ciekawskimi spostrzeżeniami i znacznie zmniejszy ryzyko kradzieży.


W naszej ofercie znajdą Państwo białą folię rozciągliwą o szerokości 50 cm i różnej długości nawoju. Dodatkowo można do niej dokupić odpowiedni wymiarami dyspenser. Niska cena folii w połączeniu z jej właściwościami ochronnymi pozwoli na optymalizację czasu i kosztu nadawania przesyłek.  

 • Czy można zapakować paczkę w folię?

  Jeśli zastanawiasz się, w co zapakować paczkę, weź pod uwagę folię stretch. Folia stretch charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i sporą rozciągliwością. Jest nieprawdopodobnie lekka i doskonale dopasowuje się do kształtu każdego pudełka z kartonu. Jednocześnie nadaje się do ponownego wykorzystania, na przykład w postaci wypełniacza do kolejnej przesyłki. W naszym sklepie internetowym możesz kupić folię stretch w różnych kolorach (niebieski, zielony, czerwony, różowy, żółty, czarny). 
   
 • Gdzie kupić folię do paczek?

  Jeśli zastanawiasz się, gdzie warto kupić tanią folię do pakowania przesyłek, odwiedź nasz sklep internetowy. Podobnie jak pozostałe opakowania, czarna folia stretch dostępna w naszej ofercie ma świetną jakość. Jednocześnie, kupując u nas otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny na rynku i natychmiastową realizację zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bowiem folie stretch w wielu różnych kolorach, które pozwolą wyróżnić paczkę na tle konkurencji.
   
 • Jak zapakować paczkę w folię?

  Zastosowanie folii stretch jest na tyle szerokie, że bez problemu można ją zastosować do pakowania przesyłek. Folie stretch, niezależnie od koloru, cechują się dużą wytrzymałością i rozciągliwością. Jednocześnie idealnie dopasowują się do kształtu każdej przesyłki Wystarczy więc położyć pudełko z kartonu na kawałku folii, a następnie zawinąć jej boki wokół kartonu. Całość warto dodatkowo zabezpieczyć za pomocą przezroczystej taśmy do pakowania. Odwiedź nasz sklep i sprawdź nasze opakowania. 
   
 • Dlaczego warto wybrać białą folię stretch?

  Fola stretch to naprawdę świetny produkt, który sprawdzi się przy zabezpieczeniu nie tylko produktów do wysyłki, opakowań, kartonów czy pudełek. Folie stretch mają o wiele większe spektrum zastosowania, występują również w wielu wariantach, biorąc pod uwagę szerokość, długość rolki, kolor, czy grubość samej folii stretch.

  Dla przykładu weźmy pod uwagę białą folię stretch. Dlaczego warto ją wybrać?
  • Jest bardzo grubą folią stretch, odporną na uszkodzenia mechaniczne, rozciągliwą, odporna nawet na ostre krawędzie opakowań.
  • Zabezpiecza przed wilgocią, zabrudzeniami znajdującymi się w powietrzu.
  • Jedną z największych zalet tej folii stretch jest to, że owinięty przedmiot jest totalnie nierozpoznawalny, całkowicie kryje powierzchnie "nie przepuszczając" żadnych szczegół odnośnie tego co znajduje się wewnątrz.
  Folia stretch biała jest dostępna na stronie sklepu internetowego opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie