Folia stretch żółta

W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów folii w zależności od ich właściwości i zastosowania, a jedną z nich jest folia stretch, która jest bardzo chętnie wybierana zarówno przez duże firmy jak i przedsiębiorców i osoby prywatne. To także bardzo przydatny produkt dla osób pracujących w sklepach internetowych lub zajmujących się wysyłką towarów - zwłaszcza obecnie, kiedy sprzedaż wysyłkowa stała się niezwykle popularna. Bezpieczeństwo przesyłanych produktów to rzecz nadrzędna, ponieważ jeśli trafią one do odbiorców w złym stanie, to będzie mogło bardzo poważnie zagrozić działalności danego sklepu. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, na rynku dostępne są bardzo różne folie stretch, a jedną z ich właściwości może być na przykład kolor. W tej właśnie kategorii oferowane są różne warianty, a jednym z nich jest folia stretch żółta.

Folia stretch w kolorze żółtym niczym tak na prawdę nie różni się od innych folii klasycznego koloru. Tak jak i bardziej typowe warianty, jest ona wyprodukowana z polietylenu, czyli surowca o bardzo ciekawych właściwościach. Sprawia on, że ten produkt jest jednocześnie rozciągliwy, ale także odporny na zniszczenie i rozerwanie (zwłaszcza w przypadku folii o dużej grubości). Doskonale przylega także do danych powierzchni, dzięki czemu można dokładnie je nią otoczyć. Jest to także produkt bardzo uniwersalny i o wszechstronnym zastosowaniu, a do tego przystępnej cenie.

Jakie główne zastosowanie ma folia stretch żółta? W jakich sytuacjach najbardziej się przyda?

 • do zabezpieczania i pakowania na czas transportu różnego rodzaju towarów, zarówno małych jak i dużych gabarytów, jeśli zależy Państwo na oryginalnym kolorze lub na przykład logo Waszej firmy jest żółte i chcecie w tej kwestii być spójni - dodatkowo pozwoli to zaskoczyć odbiorcę nietypowym kolorem,
 • do ochrony towaru przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć, kurz, deszcz czy temperatura - jest więc przydatna na przykład w halach magazynowych,
 • do przeprowadzek czy też segregacji rzeczy - używając folii o różnym kolorze można wyróżnić dane kategorie, na przykład rzeczy do sypialni zabezpieczyć kolorem żółtym, a rzeczy do łazienki niebieskim.

To tylko jedne z wielu okoliczności, w których może się przydać folia stretch żółta. Warto przy zakupie takiej folii zastanowić się także nad kupnem dyspensera, który pomoże Państwu uciąć tylko taką jej ilość, jaka w danej chwili jest potrzebna. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kategoriami produktów dostępnych na naszej stronie oraz do kontaktu z nami - z chęcią pomożemy w wyborze.

 • Jakie zalety może posiadać żółta folia stretch?

  Folia stretch to produkt, który sprawił, że pakowanie przedmiotów do wysyłki, to proces, który jest teraz o wiele prostszy i szybszy. Dlaczego warto wybierać folie stretch i dlaczego tak bardzo są popularne?

  Najważniejsze zalety folii stretch:
  • Bardzo wytrzymałe na rozciąganie, ewentualne rozerwanie w wyniku zbyt mocnego naprężenia.
  • Folia stretch zabezpiecza przed wilgocią, wodą, zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu, ale także przed pyłem, kurzem i tym podobnymi.
  • Jest bardzo wydajna, tania w produkcji, co bezpośrednio przekłada się na cenę w sklepach, gdzie możemy taką folię kupić.
  • Występuje w różnego rodzaju rozmiarach, oczywiście mówimy tutaj o szerokości, długości czy grubości samej folii stretch.
  Folia stretch występuje również w wielu kolorach, co sprawia, że możemy dobrać folię stretch idealnie pod kolorystykę naszego brandingu. Jedną z takich folii jest folia stretch żółta.

  Folia stretch żółta jest dostępna w sklepie internetowym opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie