Folia stretch różowa

Folia stretch to produkt niezwykle popularny, przez co korzystają z niego zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, firmy i zakłady produkcyjne. Jest także doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli sklepów internetowych oraz dla przewoźników i kurierów przez swoje ochronne właściwości. Tego typu sprzedaż jest coraz bardziej powszechna, zwłaszcza w obecnych czasach, co czyni z folii stretch atrakcyjny wybór dla wielu. Na rynku można więc znaleźć ich różne rodzaje w zależności od takich właściwości jak grubość, szerokość, a także kolor. Poniżej znajdą Państwo jedną z jej wersji, którą jest folia stretch różowa.

Folia stretch różowa niczym nie różni się od innych kolorów biorąc pod uwagę jej właściwości. Także wykonana jest z polietylenu, który zapewnia jej wysoką rozciągliwość, ale jednocześnie wytrzymałość. Posiada ona także dużą odporność na czynniki zewnętrzne i rozerwanie (dotyczy to przede wszystkim folii o odpowiedniej grubości), jest to materiał termokuczliwy, który dobrze trzyma się danej powierzchni, dzięki czemu jest bardzo łatwa w użyciu. Dodatkowo kolor różowy dodaje jej walorów estetycznych, jest to także wersja nieprzezroczysta, która zapewnia dyskrecję. Łączy zatem w sobie zarówno cechy wizualne jak i praktyczne w sytuacji, w której ważne jest pierwsze wrażenie, ale także sprawne i proste użycie.

W jakich sytuacjach w pracy oraz w codziennym życiu najlepiej sprawdzi się folia stretch różowa?

  • do pakowania żywności i innych towarów dla osób, którym zależy na nietypowym kolorze lub po prostu lubią różowy,
  • do transportu zarówno małych, jak i wielkogabarytowych przesyłek różnego rodzaju - folia stretch różowa odpowiednio je zabezpieczy, a jednocześnie będzie ładnie wyglądała i będzie przyciągała uwagę innych,
  • do ochrony różnych rzeczy przed złym wpływem czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy nawet kradzież.

Mimo niezwykle łatwej obsługi, zachęcamy także do zapoznania się z produktami, które dodatkowo pomogą w aplikacji danej folii, nie tylko folii różowej - są to na przykład dyspensery. Dzięki nim mogą Państwo przyciąć folię na dokładnie takiej długości, jaka jest Wam potrzebna w danej sytuacji. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne kategorie produktów, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym i pracy, a także inne rodzaje folii na przykład bąbelkowe lub ochronne. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi z nich - być może nawet nie wiedzą Państwo, że akurat szukają takiej właśnie rzeczy do swojego domu lub biura?

Czy różowa folia stretch to dobry wybór?

 

Konwencjonalne metody pakowania cały czas wiodą prym w e-commerce, i chociaż coraz to nowsze metody przygotowania przesyłek do wysyłki pojawiają się na rynku, to dalej niezastąpionym materiałem jest folia stretch. Często i gęsto spotykana w standardowych odcieniach czerni, bieli czy też zupełnie pozbawiona pigmentu. Interdyscyplinarny charakter rozciągliwej folii pozwala na stosowanie jej w różnych okolicznościach, od tradycyjnego zabezpieczania przesyłek o nieregularnych kształtach, poprzez aplikacje na paletach, a kończąc na owijaniu kartonów. Jednak bywają przypadki, gdy chcemy wyróżnić się wśród tłumu i podstawowa paleta barw nie wystarczy, by osiągnąć zamierzony cel. Co w takim przypadku? Zdecydować się na bylejakość i stosować papiery ozdobne i inne kolorowe ornamenty na opakowaniu? Jest to jakiś sposób, lecz niestety drogi w zastosowaniu oraz czasochłonny. Całe szczęście istnieje tańsze i bardziej praktyczne rozwiązanie, a mianowicie - kolorowa folia stretch. Ta występuje w kilku najbardziej popularnych i jaskrawych kolorach, co dostatecznie zapewni ochronę pudełka lub palety przed wścibskim wzrokiem osób postronnych i jednocześnie pozwoli w prosty sposób zidentyfikować naszą przesyłkę. Jest to szczególnie ważne w przypadku zagubienia takowej przez firmę kurierską, gdy podamy w cechach szczególnych, że paczka była owinięta różową folią stretch, to przewoźnik szybko powinien ja zlokalizować :) No ale nie zakładajmy od razu czarnych scenariuszy, żwawy odcień zapewnia mocne podkreślenie zawartości. Zostaniemy zapamiętani przez naszych klientów i na pewno zainteresujemy tym samym osoby postronne, co w połączeniu z nalepkami lub taśmą z logo sprawi piorunujące wrażenie.

 

 

Gdy już podejmiemy decyzję o zakupie, to jaką folie stetch wybrać?

 

Po zdecydowaniu się na konkretny rodzaj zabezpieczenia zostaje nam wyłącznie wybór rodzaju stretcha. W sklepach internetowych znajdziecie mnóstwo ofert na ten fantastyczny materiał, niejednokrotnie w bardzo rozbieżnych cenowo widełkach. Czym spowodowana jest taka dysproporcja, czy różni sprzedawcy narzucają ogromną marżę na swoje produkty, a drudzy, niczym Robin Hood oferują swoim klientom sprawiedliwe ceny? I tak, i nie, ale głównym powodem tych wahań jest waga tulejki, na której znajduje się folia. W tym elemencie tkwi szkopuł, gdyż ciężar tekturowej tuby może osiągać wartości zbliżone do kilograma. Nie dziwni więc, że taki stretch będzie zdecydowanie tańszy, bo naturalnie waga rzeczywista nawoju jest niższa. Ta nie do końca uczciwa praktyka jest niestety bardzo popularna, także szukajcie produktu, w którym tulejka nie waży więcej niż 0,40 kilograma.

 

 

Jaki wybrać sprzęt, aby przyśpieszyć proces pakowania?

 

Folia stretch różowa, tak samo, jak folia stretch czarna, najłatwiej aplikuje się za pośrednictwem ręcznego podajnika - tak zwanego dyspensera, który przyśpiesz cały proces pakowania gabarytowych przesyłek. Inaczej jest w przypadku drobnych paczek, tutaj niezastąpione są zdolności manualne i zręczne palce. Najlepsi pakowacze potrafią manipulować rolką w taki sposób, że śmiało można porównać te czynność do wymachiwania batutą przez dyrygenta. Sprawne ruchy, odrobina siły, zmysł przestrzenny i z folii typu stretch można zbudować dziedzinę sztuki :) W typowej szerokości stretcha możemy również dopasować liczne urządzenia stacjonarne pomagające dozować odpowiednie ilości produktu. Magiczne właściwości tego niezwykłego materiału zrewolucjonizowały transport towaru. Chroni przed wilgocią, posiada klej, którego nie widać na powierzchni owijanych przedmiotów i przede wszystkim się rozciąga. Stretcha nie może zabraknąć w żadnym magazynie i sklepie prowadzącym sprzedaż internetową.

  • Do czego wykorzystać folię stretch różową?

    Folia stretch posiada wiele różnych zastosowań. Jej głównym zastosowaniem jest oczywiście pakowanie i zabezpieczanie przesyłek. Jednak potrzeba matką wynalazków, dlatego też folia stretch znajduje swoje zastosowanie w takich sferach życia, o których niektórym się nawet nie śniło. Jednak wracając na ziemię — jednym z najbardziej niestandardowych, aczkolwiek popularnych zastosowań folii stretch jest zabezpieczenie walizki wysyłanej w samolocie w luku bagażowym. To idealne rozwiązanie. 

    Do tego typu zabezpieczenia możemy zastosować różnego rodzaju kolorowe taśmy stretch. Dla przykładu różowa folia stretch świetnie się sprawdzi w przypadku kobiet, które chcą jak najszybciej rozpoznać swoją walizkę podczas podróży. Nie ma nic gorszego do oczekiwania na swoją walizkę na taśmie bagażowej po przybyciu w miejsce docelowe. Taka folia pozwoli na szybką identyfikację naszej walizki.

    Folia stretch różowa jest dostępna w sklepie internetowym opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie