Folia stretch według różowego koloru

Folie stretch to najpopularniejszy rodzaj folii z przeznaczeniem do zabezpieczania i pakowania przesyłek, które często pokonują niesamowicie dalekie dystanse. Ich właściowości doceniane są na całym świecie przez osoby, które trudzą się wysyłką. Przede wszystkim folie stretch to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie sprawny proces pakowania przy zachowaniu estetyki. Tutaj właśnie warto dobrać odpowiednie parametry techniczne, ale przede wszystkim wizualne. Często ważne jest pierwsze wrażenie, tak więc różowa folia stretch z pewnością zaskoczy i zapadnie w pamięć odbiorcy.

Folia stretch w kolorze różowym prócz przyjemnego wyglądu spełni dodatkowe funkcje. Zabezpieczy paczkę przed ciekawskimi spojrzeniami, nie pozwoli na zidentyfikowanie zawartości, zabezpieczy ją także przed zabrudzeniem, przedostaniem się wewnątrz paczki wilgoci, kurzu, pyłu i innych zabrudzeń, czy też odpowiednio zaizoluje nie pozwalając na przedostawanie się do niej i z niej zapachu. Folię użytkuje się w sposób łatwy i przyjemny, nie potrzeba do jej aplikacji specjalnych narzędzi, choć jeśli chcą Państwo ułatwić sobie zadanie warto zainwestować w specjalne aplikatory - dyspensery, które skrócą czas pakowania. Dyspensery te dobieramy do szerokości taśmy, a wiele z nich wyposażonych jest w specjalne ostrze do ucinania folii, przez co nie potrzebujemy już dodatkowych narzędzi do pracy.

Najważniejszymi cechami różowej folii stretchowej są:

elastyczność - pozwalająca na idealne otulenie paczki, nawet o niestandardowym kształcie
wytrzymałość - dająca nam pewność, że towar zapakowany wewnątrz paczki dotrze w pierwotnym stanie do rąk odbiorcy
przyczepność - dzięki warstwie kleju na wewnętrznej stronie folii przylega ona szczelnie do kolejnych warstw
szczelność - spowodowana termokurczliwością folii, zapobiega przedostawaniu się nieczystości wgłąb paczki
estetyka - różowa folia jest miłym akcentem, który nada lekkości i miłego charaktetu paczce

Pakowanie towarów powinno odbywać się starannie i z uwzględnieniem charakteru przesyłanych rzeczy. Różowa folia stretchowa proponowana jest dla sklepów i firm wysyłkowych, które zajmują się handlem dziecięcymi rzeczami, a także tymi, które kojarza się z delikatnością. Opakowanie to pierwszy punkt, z którym spotyka się odbiorca, warto więc zadbać by od pierwszego kontaktu z zakupionym towarem miał on przyjemne skojarzenia. Zapraszamy.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Waga folii stretch
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj