Folia stretch czerwona

Folia stretch to bardzo popularny produkt, z którego korzystają na codzień osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Produkowana jest z polietylenu, czyli z surowca równie rozciągliwego, co wytrzymałego. Ma doskonałe właściwości ochronne, co czyni z niej także produkt atrakcyjny dla właścicieli sklepów internetowych i firm kurierskich. Sprzedaż internetowa cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza w obecnych czasach, a co za tym idzie również sama folia stretch jest coraz częściej i chętniej kupowana. Można znaleźć różne jej rodzaje w zależności od parametrów takich jak grubość, szerokość, a nawet kolor. Poniżej znajdą Państwo jedną z jej wersji, którą jest folia stretch czerwona.

Folia stretch czerwona nie różni się niczym od innych jeśli chodzi o jej właściwości. Również posiada wysoką odporność na przerwanie (zwłaszcza te rodzaje folii, które są odpowiednio grube) i jest bardzo rozciągliwa, ale odznacza się swoim wyrazistym kolorem. Jest to także materiał termokurczliwy, który posiada wewnętrzną warstwę klejącą, dzięki czemu doskonale przylega do danej powierzchni. Jest zatem bardzo prosta i wygodna w użyciu. Kolor czerwony zapewnia jej także nieprzezroczystość, dzięki czemu może chronić daną rzecz lub pudełko w sytuacji, w której zależy Państwu na dyskrecji.

W jakich sytuacjach w życiu codziennym i pracy najlepiej sprawdzi się folia stretch czerwona?

 • do pakowania towarów takich jak na przykład żywność w chwili, w której taki kolor najbardziej będzie Państwu odpowiadał,
 • do zabezpieczania przesyłek mało- i wielkogabarytowych na czas ich transportu - kolor czerwony doskonale sprawdzi się w przypadku zwłaszcza delikatnych przedmiotów, dzięki swojej dobrej widoczności odpowiednio ostrzeże przewoźnika i zapewni ostrożność,
 • do ochrony różnego rodzaju rzeczy przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy kradzież.

To tylko jedne z wielu zastosowań tego ciekawego produktu, jakim jest folia stretch czerwona. W naszym sklepie znajdą Państwo także inne ich rodzaje i kolory, a także folie o innych parametrach takie jak folie bąbelkowe czy ochronne. Mamy solidne doświadczenie w branży opakowań, akcesoriów do zabezpieczania przesyłek a także artykułów ochronnych i produktów przydających się podczas remontu. Wierzymy zatem, że każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Z chęcią udzielamy też niezbędnych rad i dzielimy się naszą wiedzą z Państwem. Zapraszamy więc do zakupów i do kontaktu, bardzo chętnie pomożemy! Odpowiadamy także na indywidualne zamówienia.

 • Jakie kolory może mieć folia stretch?

  Folia stretch jest wyjątkowo trwała i bardzo wydajna. W firmach służy do zabezpieczania towaru, a w domu przydaje się w pracach porządkowych i remontowych. Doskonale chroni przed wilgocią i zabrudzeniem. W zależności od wybranego koloru, wyróżnia też przesyłkę wśród innych. W ofercie OPAKO, folia stretch ma kolor czarny, zielony, niebieski, żółty, różowy i czerwony. Jeśli wolisz klasyczne opakowania, polecamy folię w wersji transparentnej. Wybierz jeden jeden kolor lub kilka. W OPAKO otrzymasz najlepsze ceny i błyskawiczną wysyłkę!
   
 • Jakie jest zastosowanie czerwonej folii stretch?

  Folia stretch stała się bardzo popularna w Polsce w momencie, kiedy sprzedaż wysyłkowa zaczęła się rozpędzać i jednocześnie stała się jedną z najbardziej popularnych metod nabywania produktów drogą kupna-sprzedaży. 

  Ciekawym produktem może być folia stretch czerwona, która idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy prowadzimy sklep internetowy, którego logo zgrywa się właśnie z tym kolorem.

  Czerwona folia stretch posiada wiele zastosowań i zalet:
  • Wytrzymała, rozciągliwa, odporna na przypadkowe rozdarcia. Dzięki swojej wytrzymałości skutecznie zabezpieczy większość różnego rodzaju produktów.
  • Folie stretch są dostępne w różnych rozmiarach, grubościach, długościach, szerokościach.
  • Idealnie zabezpieczają przed wilgocią, brudem znajdującym się w powietrzu, kurzem, pyłem, piaskiem. Kolorowe folie stretch posiadają dodatkową zaletę w postaci zabezpieczania towaru przed ciekawskimi osobami.
  • Sprawdzi się w przypadku pakowania dosłownie każdego produktu, który chcemy, by nie przesiąkł innymi zapachami, nie został zabrudzony czy zawilgocony.
  Folia stretch czerwona jest dostępna w sklepie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie