Folia stretch zielona

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów folii dostępnych w naszym sklepie jest folia stretch, czyli produkt niezwykle ceniony zarówno przez przedsiębiorców i większe firmy, jak i osoby prywatne. To także dla wielu właścicieli lub pracowników sklepów internetowych produkt wręcz niezastąpiony - zwłaszcza w obecnych czasach, w których sprzedaż internetowa staje się coraz bardziej popularna, a najważniejszą kwestią przy wysyłce towarów jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Nikt nie chce sytuacji, w której przesyłka dociera do klienta uszkodzona - może być wtedy pewny, że straci nie tylko jego zaufanie, ale i reputację. Na rynku można znaleźć różne rodzaje folii stretch począwszy od rozmiaru lub grubości, a kończąc na kolorze. Jedną z wersji w tej kategorii jest folia stretch zielona.

Folia stretch zielona to tak na prawdę dokładnie taka sama folia jak na przykład jej czarny odpowiednik, biorąc pod uwagę jej właściwości. Jest wyprodukowana z polietylenu, który jest surowcem o ciekawych właściwościach. Jest równie rozciągliwa co sprawia, że bardzo łatwo ją nałożyć na daną rzecz, a następnie dobrze do niej przylega z racji na jej termokurczliwość. To także produkt odporny na czynniki zewnętrzne i rozerwanie (zwłaszcza jeśli jest to folia o dużej grubości). Możemy także określić ją jako niezwykle uniwersalną, ponieważ sprawdzi się w wielu sytuacjach. Ma także przystępną cenę, co jest kryterium bardzo istotnym dla wielu osób.

W jakich sytuacjach najlepszym wyborem będzie folia stretch zielona? Jakie dokładnie ma ona zastosowanie?

 • w codziennym życiu lub w lokalach gastronomicznych do pakowania żywności - nikt przecież nie powiedział, że taka folia musi koniecznie być biała,
 • do pakowania i zabezpieczania na czas transportu różnego rodzaju towarów, w sytuacji gdy zależy Państwu na oryginalnym kolorze i na rozpoznawalności - taki kolor z pewnością zaskoczy odbiorcę,
 • a może nawet do przeprowadzek lub do segregacji - użycie różnych kolorów przy zabezpieczaniu swojego dobytku może pomóc rozróżnić je bez otwierania, na przykład kolor zielony to rzeczy do sypialni, a kolor różowy do łazienki.

To tylko jedne z wielu momentów, w których folia stretch zielona może się sprawdzić i okazać sporym ułatwieniem. Warto w codziennym życiu i w pracy korzystać z ciekawych i praktycznych rozwiązań, jakie są aktualnie dostępne na rynku. Zachęcamy zatem do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, jakie znajdą Państwo na naszej stronie - być może to właśnie ich szukacie.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj