Folia stretch według czerwonego koloru

Czerwona folia stretch to kolejna z propozycji naszego sklepu internetowego. Jej właściwości nie odbiegają niczym od innych folii stretch, które posiadamy w ofercie. Prócz doskonałych parametrów technicznych powodujących świetne zabezpieczenie opakowywanego towaru odznacza się swoim intensywnym kolorem. Kiedy więc warto wybrać folie w tym kolorze? Przede wszystkim kiedy do paczki trafiają delikatne produkty, a sama paczka ma być dobrze widoczna. Kolor czerwony kojarzy się w większości z "ostrzeganiem", dlatego pakując towar w folię tego koloru zwiększamy jego szansę na bezpieczny transport. Oczywiście warto pamiętać o etykietach ostrzegawczych i informacyjnych, jednak pacza tak czy tak opakowana w folię koloru czerwonego będzie dobrze widoczna. Ułatwi to też pracę magazynierów czy kurierów, którzy po samym kolorze folii będą wiedzieć, że warto poświęcić jej więcej uwagi i ochodzić się z nią w odpowiedni sposób.

Główne cechy folii czerwonej stretch to:

odporność na uszkodzenia - gwarantująca nam wysoki poziom bezpieczeństwa zawartości paczki
elastyczność - co przekłada się bezpośrednio na wygodę użytkowania
wyrazisty kolor - zwróci na siebie uwagę na tle innych opakowań
nieprzezroczystość - która pomoże zachować paczkę przed natrętnymi i wścibskimi spojrzeniami,a tym samym kradzieżą

Folia stretchowa czerwona to z pewnością świetny wybór dla każdego - bez względu na rodzaj działalności czy rozmiar opakowywanego towaru. Każda z oferowanych u nas folii stretchowych jest produktem o najwyższej jakości z najlepszymi na rynku opakowań parametrami. Od lat śledzimy nowinki w naszym sektorze, a także rozmawiamy z profesjonalistami sektora logistycznego i wyszukujemy tych najodpowiedniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego też stawiamy na sprawdzone produkty wiodących międzynarodowych producentów. Tym sposobem jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu produkty, które będą cieszyć swoją niezawodnością, wytrzymałością i wygodą użytkowania. Folie stretch to także sposób na estetyczne opakowanie. Nie rozmakają, nie poddają się działaniu wilgoci czy promieni słonecznych, dlatego są idealne dla przesyłek, które czeka długa droga np. transportem morskim czy lotniczym. Oferujemy Państwu produkty w atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Zapraszamy Państwa do zakupów lub w razie potrzeby - do kontaktu. Odpowiemy na wszystki pytania dotyczące produktów, zamówień czy innych zagadnień związanych z opakowaniami.
Folia stretch czerwona 50cm/1,5kg brutto/23u
Folia stretch czerwona 50cm/1,5kg brutto/23u33,00Folia stretch czerwona 50cm/1,5kg brutto/23uFolia stretch czerwona 50cm/1,5kg brutto/23u

Wytrzymała na niekorzystne warunki atmosferyczne folia osłonowa.

Szybki podgląd
Bestseller
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Kolor
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj