Folia stretch zielona

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów folii dostępnych w naszym sklepie jest folia stretch, czyli produkt niezwykle ceniony zarówno przez przedsiębiorców i większe firmy, jak i osoby prywatne. To także dla wielu właścicieli lub pracowników sklepów internetowych produkt wręcz niezastąpiony - zwłaszcza w obecnych czasach, w których sprzedaż internetowa staje się coraz bardziej popularna, a najważniejszą kwestią przy wysyłce towarów jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Nikt nie chce sytuacji, w której przesyłka dociera do klienta uszkodzona - może być wtedy pewny, że straci nie tylko jego zaufanie, ale i reputację. Na rynku można znaleźć różne rodzaje folii stretch począwszy od rozmiaru lub grubości, a kończąc na kolorze. Jedną z wersji w tej kategorii jest folia stretch zielona.

Folia stretch zielona to tak na prawdę dokładnie taka sama folia jak na przykład jej czarny odpowiednik, biorąc pod uwagę jej właściwości. Jest wyprodukowana z polietylenu, który jest surowcem o ciekawych właściwościach. Jest równie rozciągliwa co sprawia, że bardzo łatwo ją nałożyć na daną rzecz, a następnie dobrze do niej przylega z racji na jej termokurczliwość. To także produkt odporny na czynniki zewnętrzne i rozerwanie (zwłaszcza jeśli jest to folia o dużej grubości). Możemy także określić ją jako niezwykle uniwersalną, ponieważ sprawdzi się w wielu sytuacjach. Ma także przystępną cenę, co jest kryterium bardzo istotnym dla wielu osób.

W jakich sytuacjach najlepszym wyborem będzie folia stretch zielona? Jakie dokładnie ma ona zastosowanie?

 • w codziennym życiu lub w lokalach gastronomicznych do pakowania żywności - nikt przecież nie powiedział, że taka folia musi koniecznie być biała,
 • do pakowania i zabezpieczania na czas transportu różnego rodzaju towarów, w sytuacji gdy zależy Państwu na oryginalnym kolorze i na rozpoznawalności - taki kolor z pewnością zaskoczy odbiorcę,
 • a może nawet do przeprowadzek lub do segregacji - użycie różnych kolorów przy zabezpieczaniu swojego dobytku może pomóc rozróżnić je bez otwierania, na przykład kolor zielony to rzeczy do sypialni, a kolor różowy do łazienki.

To tylko jedne z wielu momentów, w których folia stretch zielona może się sprawdzić i okazać sporym ułatwieniem. Warto w codziennym życiu i w pracy korzystać z ciekawych i praktycznych rozwiązań, jakie są aktualnie dostępne na rynku. Zachęcamy zatem do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, jakie znajdą Państwo na naszej stronie - być może to właśnie ich szukacie.

Folia stretch — jaki rodzaj wybrać?

 

Ważnym elementem zabezpieczenia przesyłek do wysyłki jest folia stretch. Ten wyjątkowy materiał jest rozciągliwy i w magiczny sposób przykleja się do praktycznie każdej powierzchni, nie zostawiając przy tym żadnego śladu na opakowaniu. Żaden magazyn, czy firma trudniąca się handlem internetowym nie jest w stanie obejść się bez tego produktu. Potrafi zastąpić kilometry taśmy klejącej, wstęg polipropylenowych, a nawet kartonów. Uniwersalne narzędzie do ochrony newralgicznych przesyłek w naszej firmie. Czy zatem bez problemu wybierzemy odpowiedni rodzaj folii, wybór wydaję się prosty, wszakże stretch to stretch, ale trzeba przed zakupem zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze - waga produktu, często sprzedawcy i producenci podają ilość brutto produktu, co w przypadku folii stretch jest bardzo istotne. Zazwyczaj materiał ten nawinięty jest na tekturową tuleję, która może być wykonana z różnej gęstości i jakości papieru. Wyobraźmy sobie sytuacje, gdy na aukcji internetowej wypatrzyliśmy mega promocje na kilka rolek rozciągliwego surowca, przecieramy oczy ze zdumienia, bo 1,5 kg kosztuje o kilkanaście złotych taniej niż u konkurencji. Klikamy kup teraz, by nikt nie zwinął nam okazji sprzed nosa i zacieramy ręce z radości, że udało nam się oszukać system i zaoszczędzić pieniądze. Refleksja niestety przychodzi za późno, najczęściej po otrzymaniu towaru, gdy stretch niebywale szybko nam się kończy. Klniemy pod nosem, zastanawiamy się, czy to my popełniliśmy błąd, czy gorzej i mniej efektywnie przeprowadzamy proces pakowania, nie daje nam to spokoju. W końcu sięgamy po wagę i ważymy zużytą tulejkę, z której produkt zszedł w okamgnieniu. Jedno spojrzenie na szale i wiemy, gdzie tkwi problem - tuba waży prawie jeden kilogram. Niejednokrotnie z taką opowieścią przychodzili do nas sfrustrowani klienci, którzy nie szczędzili w słowach, jakie targały nimi wtedy emocje. Uczciwy sprzedawca zawsze poinformuje, ile wynosi waga netto folii. Koniecznie zwracajcie na to uwagę!

 

 

Jak pakować delikatne przesyłki?

 

Podczas pakowania kruchych i delikatnych przedmiotów zalecana jest szczególna ostrożność. Do sprawnego przeprowadzenia tego procesu będziemy potrzebować całego szeregu produktów, począwszy od kartonów, folii bąbelkowej i taśm pakowych, a na wypełniaczach papierowych i matach ochronnych kończąc. Oczywiście bohater tej kategorii również nam się przyda, wszakże wieńczy on całość opakowania i pozwala chronić pudło zbiorcze przed brudem, kurzem i nieprzychylnymi warunkami atmosferycznymi, bez stretcha ani rusz! Ale zacznijmy od początku, jeśli posiadamy nasz produkt, musimy wpierw zabezpieczyć go jakimiś "bąbelkiem", później umieszczamy przedmiot w pudełku, które samo nie może być ani za małe, ani za duże, by móc umieścić w nim dodatkowe zabezpieczenia w postaci wypełniacza amortyzującego wstrząsy. Zamykamy kartonik, zaklejamy go taśmą i owijamy folią stretch. Na górze naklejamy naklejkę "uwaga szkło", przytwierdzamy list przewozowy i wręczamy kurierowi. Tak przygotowana przesyłka powinna bezpiecznie trafić do naszego klienta.

 

 

W jakich sytuacjach najlepszym wyborem będzie folia stretch zielona?

 

Kolor folii odgrywa kluczową role, gdy chcemy odróżnić się od konkurencji oraz zamaskować zawartość transportowanego towaru. Szczególnie istotne przy wysyłkach palet, gdzie kolor folii stretch ręcznej odgrywa główną rolę. Często zdarza się, że przesyłka zaginie w procesie logistycznym, jeśli wyróżnia się ona kolorem opakowania, jesteśmy w stanie łatwiej ją zidentyfikować przy pomocy pracowników firm kurierskich. Zielony kolor nie raz uratował nam skórę. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego, w którym możecie organoleptycznie sprawdzić jakość naszych produktów. Wykwalifikowana kadra handlowców podpowie, doradzi i zaproponuje doskonałe rozwiązania do konkretnych potrzeb.

 • Czy warto wybrać zieloną folię stretch?

  Nie od dziś wiadomo, że folia stretch to świetne rozwiązanie do zabezpieczenia wysyłanych przedmiotów. Zabezpieczenia przede wszystkim przed nieczystościami znajdującymi się w powietrzu, wilgocią, a nawet wodą. Zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, przenikaniem niepożądanych zapachów. 

  Folia stretch ma wiele zastosowań, ponadto występuje w naprawdę wielu specyfikacjach, począwszy od koloru, grubości samej folii, szerokości czy długości rolki z folią. 

  Folia stretch zielona idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy będziemy chcieli się wyróżnić spośród innych "dostawców". Jeśli nasze logo zawiera kolor zielony w swoim logo, tym bardziej zadziała to na nasz plus.

  Folia zielona stretch jest dostępna na stronie internetowej opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie