Wypełniacze do paczek Flopak

Klientom poszukującym skutecznego wypełniacza do paczek, ekonomicznego i ekologicznego jednocześnie proponujemy sięgnięcie po sprawdzone rozwiązanie, jakim jest sypki materiał wypełniający o nazwie Flopak. To pierwszy wypełniacz w całości wykonany z recyklingowanego polistyrenu, biodegradowalnego i zdatnego do dalszego przetwarzania.

Wykonane ze spienionego polistyrenu kształtki w charakterystycznym zielonym kolorze idealnie nadają się do wypełniania pustych miejsc w kartonach i stabilizacji umieszczonych w nich produktów. Transportowane obiekty nie muszą być osłonięte żadnym innym materiałem (np. pudełkiem lub woreczkiem). Można je po prostu wsunąć między kształtki.

Flopak jest mniej sprężysty od pozostałych sypkich materiałów wypełniających, ale za to bardzo elastyczny i znacznie lepiej pochłania wilgoć, dzięki czemu idealnie nadaje się do ochrony produktów delikatnych. Nie spowoduje zarysowania gładkich powierzchni, można zatem używać go do zabezpieczania np. urządzeń elektronicznych, szkła, porcelany, kamieni ozdobnych itp.

Ten wypełniacz do paczek rozwiązuje współczesne problemy spedycyjne i transportowe, ułatwiając i przyspieszając pakowanie towarów, zmniejszając ilość materiałów potrzebnych do należytego zabezpieczenia ładunku i doskonale chroniąc towar przed jakimikolwiek uszkodzeniami.

Jest lekki i dostępny w ekonomicznych opakowaniach (100 i 500 l), zatem jego kolejną zaletą jest możliwość uzyskania pełnej ochrony ładunków przy relatywnie niskich kosztach materiałowych.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj