Tuby kartonowe według denek

Wykonane z mocnej tektury tuleje kartonowe to specjalistyczne opakowanie przeznaczone do zabezpieczania wszystkich materiałów i przedmiotów, które powinny być przechowywane w formie rulonu. Najczęściej osłaniają zatem prace graficzne (obrazy, rysunki, szkice), wydruki mało- i wielkoformatowe, mapy, projekty, artykuły dla plastyków, tkaniny. Można w nich bezpiecznie przewozić także przedmioty szklane i ceramiczne (delikatne dekoracje, lampy, butelki, elementy oświetleniowe) oraz metalowe i drewniane (profile, rurki, listwy, elementy konstrukcyjne). Zastosowanie tulei ogranicza wyłącznie rozmiar ochranianego przedmiotu.


Dodatkowe funkcjonalności można uzyskać dodając do kartonowej rury dodatkowe elementy zabezpieczające: wypełniacze i zatyczki. Te drugie to wykonane z tworzywa sztucznego denka do tub. Ich użycie uniemożliwia wydostanie się zawartości z opakowania i doskonale chroni przed zanieczyszczeniami (np. kurzem) lub zawilgoceniem. Denka wykonane są z polietylenu typu LDPE, który zapewnia ich dużą wytrzymałość mechaniczną i zapobiega przedostawaniu się do opakowania wilgoci i zanieczyszczeń.


Denka do tub – cechy:

  • dostępne w różnych średnicach (5 – 12 cm)

  • lekkie i łatwe w użyciu

  • wytrzymałe na obciążenia

  • nadające się do wielokrotnego użytku

  • tanie


Zastosowanie denek pozwala na wygodniejsze transportowanie tub bez ryzyka uszkodzenia, a nawet zdekompletowania przewożonej zawartości. Zatyczki okrągłe pomagają również w bezpiecznym magazynowaniu przedmiotów, stanowiąc perfekcyjne wykończenie opakowania tulejowego. Ich użycie umożliwi także wykorzystanie krótszych tulei jako opakowań do luźnych lub sypkich towarów – artykułów spożywczych lub drobnych artykułów dekoracyjnych. Denka mają estetyczny, biały kolor, więc zamknięte za ich pomocą tuleje po naniesieniu oryginalnej grafiki staną się opakowaniem nie tylko praktycznym, ale i bardzo efektownym.


Oferowane przez nas zaślepki pasują do większości tub kartonowych dostępnych na rynku.

 

Denko fi 150mm
Denko fi 150mm1,50Denko fi 150mmDenko fi 150mm
Szybki podgląd
Denko 100x100mm
Denko 100x100mm1,40Denko 100x100mmDenko 100x100mm
Szybki podgląd
Bestseller
Denko 45x45mm
Denko 45x45mm0,55Denko 45x45mmDenko 45x45mm
Szybki podgląd
Bestseller
Denko 70x70mm
Denko 70x70mm0,95Denko 70x70mmDenko 70x70mm
Szybki podgląd
Bestseller
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj