Tuby kartonowe - długość do 300mm

Dokumenty, projekty, mapy i prace artystyczne, których najdłuższy wymiar nie przekracza 30 cm, mogą być doskonale zabezpieczone w produkowanych przez nas tulejach kartonowych.


Ścianki o grubości 2 mm wykonane ze spiralnie rolowanej tektury o odpowiedniej gramaturze pozwalają chronić umieszczone w nich przedmioty przed zagnieceniami, naderwaniem i zabrudzeniam. Tuby kartonowe o dlugości 300 mm są też doskonałym opakowaniem do rulonów tkanin lub folii. Można w nich umieszczać delikatne i kruche przedmioty (np. butelki lub prace ceramiczne) . Gilzy tej szerokości sprawdzą się także jako podstawa do nawinięcia arkuszy papieru pakowego, folii stretch i artykułów pasmanteryjnych.


Wyposażenie tulei z kartonu w specjalne denka z tworzywa sztucznego pozwala przechowywać i transportować także dużą liczbę drobnych przedmiotów, a nawet towary sypkie, dobrze zabezpieczone przed wilgocią. Zamykane tubusy często są wykorzystywane do tworzenia ciekawych opakowań dla słodyczy.


Standardowe tuby produkcji NEOPAK są w kolorze brązowym, ale mamy możliwość ich dowolnego zadrukowywania, według pomysłów i oczekiwań naszych klientów. Tektura może być także powleczona materiałami uszlachetniającymi, dzięki czemu kartonowy tubus staje się ozdobnym opakowaniem, z powodzeniem spełniającym funkcje reklamowe i dekoracyjne. Umieszczona w takim pudełku butelka wina będzie prawdziwie ekskluzywnym upominkiem.

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Format
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Zastosowanie
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj