Taśmy poliestrowe - PET

PET to rodzaj tworzywa sztucznego, które jest wykorzystywane do produkcji opakowań. Istnieje kilka korzyści z używania taśm PET, jedną z nich jest to, że można uzyskać doskonałe wyniki poprzez jej ponowny recykling.

Taśmy poliestrowe - gdzie i po co są używane?

Taśmy poliestrowe najczęściej wykorzystywane są w przemyśle papierniczym, szklarskim i kartonowym. Taśma służy do pakowania materiałów kartonowych lub przepakowywania ich w wyżej wymienione asortymenty, a także do zabezpieczania kartonów na czas transportu. Każda kieszeń w ubraniu może teraz zawierać kawałek taśmy PET. Taśma z tego materiału jest często stosowana przy produkcji torebek foliowych. Taśmy PET występują w różnych kolorach, co pozwala na praktycznie każde zastosowanie. Ten materiał, jakim jest taśma PET, ma kilka zalet i wyjątkowych cech, a jedną z nich jest wysoka estetyka.

Taśmę PET stosujemy również jako taśmę ozdobną na kartkach pocztowych i słodyczach, a także do dekoracji przedmiotów podarowanych. Ponieważ materiał ten nie wchłania brudu, można go łatwo utrzymać w czystości. Najczęściej wybieranym materiałem jest taśma z politereftalanu etylenu (PET), którą można rozciągać na wiele sposobów, tak aby pasowała do szerokiej gamy towarów. Taśma ta może być wykorzystywana zarówno przez duże i małe firmy, jak i hurtownie, a gospodynie domowe mogą jej używać do dekorowania potraw lub napojów prezentowanych na fotografiach na różnych stronach internetowych.

Poziom zadowolenia konsumentów z tego produktu jest bardzo wysoki, ponieważ jest on prosty w użyciu i niezawodny. Możemy go również zakupić online w naszym sklepie internetowym opako.com.pl. Ten papier pakowy jest powszechnie stosowany do owijania prezentów lub dekoracji tego obiektu, a także jest to wygodne i szybkie rozwiązanie zastępujące z powodzeniem zwykłe taśmy. Taśmy PET w tej formie można znaleźć w sklepach papierniczych lub hurtowniach tekstylnych. Ten materiał jest bardzo przydatny, szczególnie dla firm, ponieważ pozwala na łatwy recykling plastyfikatorów. Taśmy te doskonale nadają się do różnych zastosowań i wymagają jedynie prawidłowego użycia.

Taśma poliestrowa PET może być wykorzystywana jako materiał opakowaniowy lub do dekoracji, a także do szybkiego i łatwego przechowywania i transportu towarów. Taśma ta ma wiele zastosowań, szczególnie w sektorze komercyjnym, pozwalając na łatwy recykling i zadbanie o środowisko naturalne na każdym etapie pakowania. Taśma ta może być wykorzystywana do wielu celów, teraz wystarczy ją tylko odpowiednio nakleić.

Te oraz inne taśmy znajdą Państwo w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach. Zamów już dziś i przekonaj się, że produkty zakupione u nas to produkty najwyższej jakości. Oferujemy także ekspresową wysyłkę. Zapraszamy!

  • Co to jest taśma PET?

    Taśmy PET to produkty wykonane ze skręconego włókna poliestrowego. Dzięki temu są dość elastyczne i wyjątkowo wytrzymałe na różnego rodzaju obciążenia. Jednocześnie nie ulegają zniszczeniu w wyniku kontaktu z wodą. Nie pleśnieją i przez bardzo długi czas zachowują właściwości zabezpieczające. Taśmy PET charakteryzuje także świetna wytrzymałość. Taśmy poliestrowe doskonale znoszą duże napięcia pojawiające się choćby w momentach przeładunku towaru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na taśmy PET w naszym sklepie internetowym.
     
  • Jakie zalety mają taśmy PET?

    Taśmy PET są wyjątkowo popularne wśród osób prywatnych, a także w przedsiębiorstwach, sklepach, na magazynach i w hurtowniach. Z czego to wynika? Otóż, taśmy poliestrowe są elastyczne, wyjątkowo łatwe w mocowaniu za pomocą lekkich napinaczy, a także znacznie lżejsze od taśm stalowych i na dodatek mocniejsze od taśm polipropylenowych. Są również odporne na wilgoć, promienie UV i działanie silnych związków chemicznych. Jeśli zatem szukasz niedrogiego i funkcjonalnego rozwiązania do swojej firmy, taśmy PET  z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Sprawdź!
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie