Zapinki blaszane do taśm PP

Proces bandowania to nie tylko ścisłe opasanie ładunku taśmami. Wykończeniem gwarantującym bezpieczeństwo i właściwe trzymanie taśm jest spięcie ich za pomocą specjalnych zapinek.


Charakterystyka zapinek blaszanych:


Zapinki blaszane do taśm polipropylenowych są wykonane z wysokiej jakości blach stalowych. Materiał ten zapewnia dużą wytrzymałość, dzięki czemu ładunek jest pewnie i stabilnie zabezpieczony. Zapinki posiadają specjalną perforację wewnętrzną, która ma za zadanie jeszcze lepiej łączyć końcówki spinanej taśmy, Ma to przeciwdziałać niekontrolowanemu wysunięciu się taśmy spod zapinki. Ten specjalny system perforowania wyklucza samoczynne rozłączenie miejsca spięcia i tym samym zwiększa bezpieczeństwo ładunku.


Zastosowanie:


Zapinki blaszane są elementem współpracującym z ręcznymi narzędziami do bandowania – napinaczami i paskowaczami. Są przystosowane do pracy z taśmami o różnych szerokościach. Główne zadania zapinek blaszanych to:

 • łączenie spinających taśm polipropylenowych (PP)

 • stabilizacja ładunku

 • zamykanie kartonów, paczek.

 
Poszukując odpowiedniego zabezpieczenia do załadunków, nie można przejść obojętnie obok zapinek blaszanych do taśm PP. To właśnie te niewielkie elementy, wykonane z wysokiej jakości stali, zapewniają niezwykłą wytrzymałość i stabilność załadunku. Dzięki wewnętrznym perforacjom są w stanie łączyć końcówki spiętej taśmy, co przekłada się na pełną jej kontrolę. Nie ma możliwości, aby zapinki do taśm PP samoistne doprowadziły do rozpięcia taśmy. 
 

Do czego można wykorzystać zapinki stalowe do taśm PP?


magazyn wysyłkowy 

Zapinki blaszane do taśm PP najlepiej sprawdzają się podczas zabezpieczania ładunków przewożonych na przyczepach lub podczas ustawiania paczek na paletach. Podczas ich montażu nie jest wymagana żadna dodatkowa obróbka, a więc można ich użyć błyskawicznie. Przekłada się to na optymalizację kosztów i szybką obsługę załadunku. Dzięki bardzo wysokiej jakości stali, zapinki są w stanie mocno trzymać pasy zabezpieczające załadunek. 
Zapinki mogą być dociskane za pomocą narzędzi lub przyklejane przy pomocy taśmy klejącej. Pierwszy sposób jest jednak lepszy, ponieważ dzięki niemu zawsze będziesz mieć pewność, że ładunek jest w pełni zabezpieczony. 
 

Dlaczego warto korzystać z zapinek blaszanych do taśm PP?

 
W sklepie Opako znajdziesz różne wielkości zapinek, dzięki czemu samodzielnie zdecydujesz, które przydadzą się najbardziej podczas transportu przesyłek. Co jeszcze przemawia za ich wyborem?
 • Niezależnie od wagi załadunku, są w stanie maksymalnie ją zabezpieczyć.
 • Dzięki specjalnym perforacjom wewnętrznym, zawsze masz pewność, że przewlekanie taśmy nie będzie przypadkowe.
 • Blacha, z której wykonane są zapinki jest bardzo wytrzymała.
 • Zachowują swoje cenne właściwości nawet przez wiele lat.
 • Mocno łączą końce taśmy.
 • Dzięki nim taśma nie luzuje się i nie przesuwa.
 • Można zakupić je w pakietach nawet po 3000 sztuk. 
 • Nie generują wysokiego kosztu zakupu. 


Dlaczego warto korzystać z bandowania?

 
Wykorzystując taśmy polipropylenowe do zabezpieczania załadunków, chronisz transport przed poluzowaniem się i upadnięciem, co mogłoby być katastrofalne w skutkach. Taśma polipropylenowa umieszczana jest na rolce, co ułatwia jej aplikację. 
Nie ma lepszych materiałów zabezpieczających transport niż właśnie te taśmy i zapinki stalowe. Dodatkowo nie ma znaczenia, podczas jakiego transportu je wykorzystasz np. na wózku widłowym czy w przyczepie. Aby dobrze zabezpieczyć towar nie musisz używać żadnych dodatkowych mocowań lub spawania czy klejenia. Wszystko spoczywa na bandownicach i zapinkach do taśmy PP. 
Takie zabezpieczenie zawsze będzie prezentować się estetycznie i profesjonalnie. Dodatkowo ochronią towar, który będzie przewożony nawet w bardzo trudnych warunkach. 
 

Jakie rodzaje spinek blaszanych do taśm PP znajdziesz w sklepie Opako?


Transport przesyłek 


W asortymencie naszego sklepu, znajdziesz:
Każde z oferowanych zapinek wykonane są z wysokiej jakościowo stali. Charakteryzują się twardością i wytrzymałością. Nie pozwalają na poluzowanie i przesuwanie się taśmy. W zależności od swoich potrzeb, możesz zakupić je nawet w ilości 3000 sztuk. 
 

Co jeszcze przyda się do bandowania transportu?

 
W sklepie Opako możesz znaleźć całe zestawy do bandowania przesyłek, składające się z taśm polipropylenowych, napinaczy i blaszanych spinek do bandowania taśm PP. Tego typu zestawy idealnie nadają się również do zabezpieczania nawet bardzo ciężkich i dużych transportów. 
 

Zapinki blaszane do taśm PP – Opako

 
Wybierając spinki stalowe ze sklepu Opako, możesz mieć pewność wysokiej jakości i przystępnej ceny. Dzięki naszym produktom nie tylko świetnie zabezpieczysz przesyłki, ale zoptymalizujesz koszty pracy. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że każdy transport, który Ty lub Twoi pracownicy będziecie przewozić, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem! W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji!
 
 
 
 
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie