Tuby kartonowe - B0

Wymiary arkusza drukarskiego B0 wynoszą 1000 x 1414 mm. To jeden z największych formatów używanych także poza zakładami poligraficznymi. Powstają na nim m.in. prace plastyczne, plakaty reklamowe (np. na billboardy), wydruki wielkoformatowe na folii (bannery, elementy systemów wystawienniczych itp.). Najlepszym sposobem na ich zabezpieczenie jest tuba kartonowa w formacie B0.


Tuby z kartonu naszej produkcji wykonywane są ze spiralnie rolowanej, wytrzymałej tektury o grubości 2 mm. Powstała w ten sposób ścianka jest odporna nawet na duży i długotrwały nacisk. Wzmocnione specjalnym, silnie wiążącym klejem rury tekturowe zapewniają doskonałą ochronę zawartości przed zabrudzeniami, podarciem i zagnieceniami.


Klienci dodatkowo zaopatrzeni w odpowiednio dobrane zatyczki do tub (denka) zabezpieczają cenne materiały także przed kurzem i wilgocią, co jest niezwykle ważne szczególnie dla artykułów papierowych i tkanin. Denka szczelnie zamykają tubę, co pozwala na jej przechowywanie i transport w różnych warunkach.

 

Wymiary tulei:

 • średnica: 70 – 100 mm
   
 • długość: 1050 mm


Zastosowanie tub kartonowych B0:

 • zabezpieczanie prac artystycznych, fotografii, projektów technicznych i materiałów poligraficznych
   
 • zabezpieczanie długich i wąskich towarów (profili, rolet itp.)
   
 • ochrona przedmiotów delikatnych (wyroby ze szkła i ceramiki)
   
 • nawijanie materiałów konfekcjonowanych w postaci rulonu


Surowiec, z którego tuleje są wykonywane, jest w pełni biodegradowalny i zdatny do recyklingu. Możliwość wielokrotnego użycia tubusa sprawia, że produkt ten jest jednocześnie ekologiczny i ekonomiczny.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Format
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Zastosowanie
  Inne
  Rodzaj składania
  Rodzaj tektury
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj