Tuby kartonowe według rozmiaru B2

Arkusze w formacie B2 (707 x 500 mm) są powszechnie wykorzystywane przez studentów uczelni artystycznych i technicznych, zawodowych plastyków, malarzy, projektantów i architektów. Wydruki w tym formacie codziennie powstają w agencjach reklamowych i drukarniach.


Właściwe zabezpieczenie tych prac przed zagnieceniem, podarciem lub zamoknięciem umożliwiają tuby tekturowe w rozmiarze odpowiadającym formatowi B2. Jako doświadczony producent opakowań kartonowych NEOPAK przygotował duży zestaw tubusów o długości 550 mm, wykonanych ze sztywnej tektury, która po zwinięciu tworzy twardą i odporną na oddziaływania mechaniczne ściankę o grubości 2 mm.


Charakterystyka tulei kartonowych B2:

 • wytrzymałe i sztywne

 • odporne na oddziaływania zewnętrzne

 • wykonane z mocnego materiału

 • łatwe do przenoszenia i składowania

 • obustronnie zamykane


Oprócz ochrony dokumentów i prac wielkoformatowych tuby mogą być używane także jako opakowanie produktów przemysłowych takich jak listwy, profile metalowe, elementy mebli i wyposażenia wnętrz, zwoje tkanin lub arkusze foliowe.


Tuleje w formacie B2 są też często wykorzystywane do nawijania różnych materiałów, konfekcjonowanych w postaci rulonu: folii rozciągliwych, arkuszy papieru, folii ochronnych, przewodów instalacyjnych itp.


Swoją wyjątkową wytrzymałość tuby kartonowe zawdzięczają technologii produkcyjnej – tekturowe rury powstają poprzez spiralne zwijanie i są wzmacniane specjalnym klejem, zapewniającym trwałą spoistość. Podwyższona gramatura surowca pomaga w uzyskaniu niezwykle twardego i sztywnego rulonu, zapewniającego pełną ochronę przechowywanego w nim przedmiotu.


Wyposażenie tulei w plastikowe denka do tub pozwala na jej szczelne zamknięcie i zabezpieczeniem przed wilgocią, kurzem i czynnikami chemicznymi. Takie opakowanie nadaje się do nawet długotrwałego przechowywania i zapewnia właściwą ochronę zawartości na czas transportu.


Zarówno tektura i kleje, jak i denka używane do produkcji kartonowych gilz są w pełni ekologiczne, ponieważ ulegają całkowitej biodegradacji lub mogą być w prosty sposób utylizowane. Kompletny tubus może być używany wielokrotnie i przez długi czas, co czyni go także wyjątkowo ekonomicznym.

 

Tuba kwadratowa 70mm/gr. 2,5mm/L550 B2
Tuba kwadratowa 70mm/gr. 2,5mm/L550 B23,50Tuba kwadratowa 70mm/gr. 2,5mm/L550 B2Tuba kwadratowa 70mm/gr. 2,5mm/L550 B2
Szybki podgląd
WyprzedażBestseller
Tuba kwadratowa 100mm/gr2,5mm/L550 B2
Tuba kwadratowa 100mm/gr2,5mm/L550 B24,70Tuba kwadratowa 100mm/gr2,5mm/L550 B2Tuba kwadratowa 100mm/gr2,5mm/L550 B2
Szybki podgląd
-4%Wyprzedaż
Tuba kwadratowa 45mm/gr. 2,5mm/L550 B2
Tuba kwadratowa 45mm/gr. 2,5mm/L550 B22,00Tuba kwadratowa 45mm/gr. 2,5mm/L550 B2Tuba kwadratowa 45mm/gr. 2,5mm/L550 B2
Szybki podgląd
Wyprzedaż
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Format
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Zastosowanie
  Inne
  Rodzaj składania
  Rodzaj tektury
  Gramatura
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj