Zapinki druciane do bandowania

Bandowanie to proces, którego zwieńczenie stanowi odpowiednie połączenie końcówek taśm za pomocą mocnych zapinek. Te małe elementy są niezwykle ważne, aby ładunek został zabezpieczony w sposób możliwie jak najlepszy.


Charakterystyka zapinek drucianych:


Zapinki druciane są wykonywane z wysokiej jakości stopu stali. Wyróżnia się dwa rodzaje zapinek drucianych: ocynkowane i fosforowane. Zapinki druciane fosforowane są bardziej wytrzymałe na spięcia niż ich ocynkowane odpowiedniki. Zapinki druciane są produkowane w różnych rozmiarach, aby móc dobrać właściwą wielkość do danej szerokości taśmy spinającej.


Zastosowanie:


Zapinki druciane stosuje się zarówno w bandowaniu przy pomocy taśm polipropylenowych (PP) jak i taśm poliestrowych (PET). Łatwy sposób użytkowania przekłada się na przyspieszenie pracy związanej z pakowaniem. Zapinki druciane są chętnie wykorzystywane podczas spinania ręcznego. Czynność bandowania przyspieszają wówczas poręczne narzędzia takie jak napinacze. Połączona i usztywniona z ich pomocą taśma gwarantuje dobrą ochronę ładunku podczas transportu.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj