Folia spożywcza

Atestowana, przezroczysta folia rozciągliwa do pakowania świeżych produktów spożywczych (m.in. wędlin, ryb, nabiału, pieczywa, warzyw, owoców). Konfekcjonowana jest w postaci rolki o szerokości 30 cm. Nałożona na dyspenser z ucinarką ułatwia bardzo szybkie zapakowanie każdego towaru.


Folia spożywcza pokryta jest od wewnątrz warstwą klejącą, dzięki czemu po owinięciu przedmiotu szczelnie do niego przylega. Właściwości klejące utrzymuje nawet po odwinięciu. Chroni towar przed zabrudzeniem, wyschnięciem lub zapyleniem. Jej właściwości umożliwiają odparowywanie wilgoci z wnętrza opakowania, a jednocześnie folia zmniejsza obustronne przenikanie zapachów. Owinięcie towaru zaledwie kilkoma warstwami folii w dużym stopniu utrudnia jej przebicie lub zerwanie.


Wykonana z wysokiej jakości folii polietylenowej nie oddziałuje w żaden sposób na stykającą się z nią żywność i pozwala na jej dłuższe przechowywanie bez pogorszenia jakości produktu. Użyty do jej wytworzenia surowiec jest w pełni zdatny do recyklingu.


Z uwagi na niską cenę oraz zminimalizowanie czasu pakowania folia stretch spożywcza jest jednym z najbardziej ekonomicznych materiałów ochronnych. Może być stosowana do użytku komercyjnego i domowego.  

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Kolor
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj