Paskowacze do taśm

Paskowacze to proste w użytkowaniu urządzenia, które wspomagają proces pakowania ładunków przy użyciu taśm spinających polipropylenowych. Bandowanie bez profesjonalnego paskowacza byłoby bardzo utrudnione. Narzędzie to w łatwy sposób napręża taśmę, zamyka zapinki i odcina pasmo taśmy w odpowiednim miejscu.


Charakterystyka paskowaczy:


Paskowacz to narzędzie ręczne, dlatego jego konstrukcja jest lekka i wygodna w trzymaniu. Można nim pracować zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Paskowacz do taśmy polipropylenowej (PP) obsługuje różne szerokości taśmy – od 9 do 19 mm. Narzędzie posiada gilotynkę, która odcina taśmę spinającą we właściwym miejscu. To rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie taśmy, ponieważ do zabezpieczenia opakowania wykorzystywana jest tylko jej faktycznie potrzebna ilość. Paskowacz jest wykonany z trwałego i solidnego metalu, a jego uchwyty z antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Zapewnia to bardzo duży komfort pracy.


Zastosowanie:


Paskowacze to narzędzia, które mają na celu przyspieszenie procesu pakowania ładunków, skrzyń, palet. Zabezpieczenie towaru za pomocą taśm spinających daje większą gwarancję, że nie ulegnie on uszkodzeniu w trakcie transportu. Paskowacz umożliwia szybkie opasanie zarówno kartonów jak i paczek drewnianych. Zapewnia solidne zamknięcie zapinki, która z powodzeniem pełni rolę plomby.

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj