Ucinarki i nożyki do folii stretch

Jeśli chcemy znacząco ułatwić sobie zadanie jakim jest korzystanie z folii i jej aplikacja warto rozważyć zakup urządzenia, które nam to umożliwi. Takimi urządzeniami są ucinarki do folii stretch. Najczęściej spotkać je można w dużych zakładach zajmujących się wysyłką towaru, czyli tam, gdzie czas poświęcony na opakowanie towaru gra ważną rolę. Zaopatrzenie swojego biznesu w ucinarkę do folii nie tylko poprawi komfort pracy, ale i zapewni bezpieczeństwo i podniesie standardy obsługi. Ofoliowanie z wykorzystaniem ucinarki pomoże zachować estetykę opakowania i precyzję, a co za tym idzie zniweluje odpady z folii stretch do absolutnego minimum. Jak wiadomo - mniej odpadów powoduje mniejsze straty finansowe, a więc taka inwestycja po czasie się nam zwróci.

Jak dobrać idealną ucinarkę dla naszych potrzeb?

To proste. Każda z ucinarek ma swoje parametry, które pozwolą nam okreslić jej zastosowanie. Przede wszystkim ważna jest wielkość nawoju folii stretch. Posiadamy w ofercie ucinarki do folii małych, w formie nożyków do folii stretch, która idealnie sprawdzi się na halach magazynowych przez swoje niewielkie rozmiary. Umożliwi to więc pracownikowi trzymanie takiego urządzenia "pod ręką", gotowego do użytku w każej sytuacji. Jest to tanie rozwiązanie, które wykorzystywane jest z powodzeniem przez magazynierów na całym świecie. Dodatkowo zawiera on otwieracz do kartonów, którym otworzymy z łatwością pudełka zaklejone dodatkowo taśmą. Jego atutem jest specjalna obudowa, która zabezpiecza przed skaleczeniem - ostrze jest odpowiednio schowane.

Kolejną propozycją są ucinarki do folii stretch nablatowe, które ze względu na swoje sposób użycia i swoje gabaryty powinny stać w jednym miejscu. Stanowią one świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które codziennie opakowują duże ilości rzeczy. Sprawdzą się w sklepach spożywczych, w magazynach firm wysyłkowych i na halach produkcyjnych. Ich stabilna konstrukcja nie zawiedzie podczas owijania nawet najbardziej nietypowych paczek. Występują one w różnych wersjach - od linii ekonomicznej, która znajdzie zastosowanie w małych firmach, po wersje typu premium, których żywotność jest o wiele dłuższa, a jakość wykonania i materiałów, z których są zrobione da nam pewność, że wytrzymają bardzo częste użycie. Warto dodać, że użycie ucinarek zapobiega sklejaniu się folii stretch, a obsługa ucinarki jest naprawdę prosta.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą. Ucinarka do folii stretch zakupiona w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Rodzaj folii stretch
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj