Worki na śmieci o pojemności 60 litrów

Worki na śmieci 60 l są wykorzystywane w gospodarstwach domowych, biurach, sklepach, instytucjach oraz zakładach produkcyjnych. Można je spotkać także w przestrzeni miejskiej, ponieważ ich objętość dopasowana jest do komunalnych koszy na śmieci.


Worki te charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością. Idealnie nadają się do wypełniania średnich rozmiarów koszy i kontenerów. Wyprodukowane zostały z wysokiej jakości folii LDPE o małej gęstości. Dostępne są w kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym i konfekcjonowane w rulonach po 10 lub 50 szt.


Charakterystyka worków na śmieci 60 l:

 • wytrzymałe i odporne na rozerwania

 • odporne na rozciągnięcia

 • oferowane w praktycznych rulonach z perforacją ułatwiającą ich oddzielanie

 • przyjazne dla środowiska naturalnego

 • ekonomiczne w użytkowaniu


Worki są całkowicie odporne na wilgoć, czynniki chemiczne i oddziaływania atmosferyczne. Są całkowicie nieprzejrzyste, nie można zatem zidentyfikować ich zawartości. Dzięki temu mogą być wykorzystywane także jako opakowanie pomocnicze przy przeprowadzkach, pomagając w organizowaniu i zabezpieczaniu przenoszonych przedmiotów.


Worki o pojemności 60 l są elastyczne, ale nie rozciągają się nadmiernie, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko pęknięcia pod ciężarem wrzuconych do worka przedmiotów. Dzięki różnokolorowym wariantom pomagają w prawidłowej segregacji odpadów.

 

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj